Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Warszawa

O mnie

Jestem absolwentem VIII LO im. Króla Władysława IV w Warszawie oraz Uniwersytetu Warszawskiego, który mimo takich snobistycznych nazw na początku zdania, nie ma kija w czterech literach, a moje usposobienie jest równie pogodne, co stanowcze. W kontaktach ze mną można z łatwością zauważyć, że jestem fanem języka polskiego i bardzo duży nacisk kładę na precyzję i poprawność wypowiedzi, bo to jest klucz to przyjemnego przechodzenia przez sprawdziany czy inne egzaminy. Co do samych zajęć, to staram się cały czas poświęcać merytorycznemu przekazywaniu wiedzy, w sposób jednocześnie przystępny, jak i ciekawy. W ogóle uważam, że nauka musi być interesująca, aby miała jakiekolwiek szanse z rozrywką elektroniczną (vide: gry komputerowe i nowoczesne media, jak i streaming).

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2012 - 06.2015
VIII LO im. Władysława IV w Warszawie
Klasa o profilu społeczno-ekonomicznym
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.