Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Warszawa
Język angielski60 - 100 / 60 min

Aleksander

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii

Opis ogłoszenia

Hello!

Pomogę ci szybko i skutecznie osiągnąć Twoje cele językowe . Bo to właśnie Twoje cele są dla mnie najważniejsze. Ze mną przełamiesz bariery językowe, nauczysz się mówić i będziesz cieszyć się widząc jak każdego tygodnia potrafisz coraz więcej

Dla każdego ucznia przygotowuje indywidualny program nauczania - nie ważne na jakim jesteś poziome. Zadbam o to, żebyś uczył/a się tego, czego w danej chwili najbardziej potrzebujesz - wtedy nauka jest najskuteczniejsza , a postępy najszybsze .

Kim jestem?

Młodym, energicznym lektorem angielskiego z ponad 5-letnim doświadczeniem w nauczaniu.  Angielski od lat jest moją wielką pasją , którą dzielę się co roku z dziesiątkami moich uczniów. 

Pracowałem dla wielu znanych szkół językowych , prowadziłem biznesowe kursy językowe dla menadżerów, pracowałem z dziećmi, nastolatkami i dorosłymi. Ukończyłem w pełni po angielsku rok studiów oraz kursy z języka biznesowego na Uniwesrsytecie na poziomie C1. 

Na zajęciach stawiam na indywidualne i praktyczne podejście oraz na rozmowę. Rozmawiamy na twoim poziomie i na tematy które Ciebie interesują -  dlatego nauka jest ciekawa i skuteczna, a efekty szybkie. 

Co oferuję?

 • Zajęcia indywidualne dostosowane do poziomu
 • Przygotowania do egzaminów:**  **  matura
  • egzamin 8-klasisty,
  • FCA, CAE, CPE
  • TOELF
  • egzaminy na studia
 • Business English
 • Konwersacje po angielsku
 • Przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych

Forma zajęć - online, stacjonarnie na terenie Trójmiasta

Zadzwoń do mnie, a poromawiamy o twoich potrzebach i ustalimy termin spotkania. Nie odbieram telefonu podczas zajęć - zwykle oddzwaniam w ciągu godziny.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
12.2015 - aktualnie
Lektor języka angielskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2018

Najlepszy nauczyciel jakiego do tej pory miałam! Poświęca uczniom bardzo dużo uwagi, często układa zadania domowe specjalnie dla mnie. Kiedyś byłam na korkach u Pani, gdzie przez godzinę uzupełnialiśmy zadania z książki - z Aleksem jest zupełnie odwrotnie. Na zajęciach robimy jak najwięcej praktyki, czas na ćwiczenia jest w domu. Doświadczony nauczyciel z super podejściem polcam wszystkim

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2018

Zdecydowałem się na konwersacje kilka miesięcy temu i z czystym sumieniem polecam Pana Aleksa każdemu kto chce się nauczyć mówić po angielsku! Każda godzina przegadana do granic możliwości ;) i to w bardzo miłej atmosferze. Po prostu świetny nauczyciel!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2018

Uczyłam się wcześniej u wielu korepetytorów i zaczęłam wątpić że kiedykolwiek będę potrafiła płynnie mówić po angielsku. Na zajęcia z panem Aleksem chodzę od 4 miesięcy i widzę ogromne postępy! Zawsze jest jasno określony cel lekcji i dobrze dobrane ćwiczenia a do tego ciągła rozmowa w j. angielskim. Jednym słowem nie mogłam trafić lepiej :)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2017

Matura rozszerzona zdana na na 92% a w tym roku z pomocą Pana Aleksandra syn napisał egzamin na certyfikat na ocenę A i dostał wyższy poziom. Dobrze zainwestowane pieniądze a nauczyciel super!!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2017

Lekcje są prowadzone w znakomitej atmosferze a Pan Aleks daje mi dużo możliwości na porozmawiania w języku angielskim a własnie na tym mi zależy :) bardzo polecam

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2017

Rewelacyjny nauczyciel dzieki niemu zrozumiałem jezyk którego uczyłem sie ponad 10 lat. Lekcje z Aleksem nigdy nie są nudne i czuje że dużo z nich wynoszę. Atmosfera jest bardzo luzna a Aleks to człowiek o świetnym poczuciu humoru. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2017

Gdybym mógł dałbym 16 gwiazdek. Polecam.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2017

Pan Aleksander to profesjonalista. Rzeczowe podejście do sprawy i każda lekcja wykorzystana do maksimum
Gorąco polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.