Aleksandra Rzepka

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Sosnowiec

Opis ogłoszenia

‘‘The School of Art’‘. Kreatywne zajęcia językowo-artystyczne dla dzieci.
Oferuję kreatywne nauczanie języka angielskiego poprzez sztukę. Zajęcia ‘‘The School of Art’‘ są skierowane dla dzieci w wieku 6-10 lat, dla dzieci, które dopiero zaczną się uczyć języka angielskiego oraz dla tych, które miały już kontakt z językiem .
Wyznaję zasadę, że w parze z nauką powinna iść zabawa. Stąd też prowadzone przeze mnie zajęcia artystyczne mają na celu połączyć naukę języka angielskiego z twórczą ekspresją. Zajęcia odbywają się w przyjemnej atmosferze i są one prowadzone w całości w języku angielskim. Podczas nich, dziecko uczy się komunikować po angielsku rozwija swoją wyobraźnię plastyczną i wrażliwość estetyczną. Staram się podczas nich zachęcać dzieci do kreatywności i wyrażania swoich myśli i uczuć. Uczestnicy rysują , malują oraz tworzą rękodzieła a nawet książki, poznając w ten sposób sztukę i samych siebie.
Autorski program ‘‘The School of Art’‘, opiera się na blokach tematycznych, które są bliskie zainteresowaniom dziecka (rodzina, dom, przyroda, świat bajek). Na swoich zajęciach stosuję metodę nauczania poprzez zmysły (Multi- sensory Approach) oraz przez ruch. Dzieci poznają i eksplorują otaczający je świat zmysłami wzroku, węchu, słuchu, dotyku, np. nauka nowego słowa po angielsku poparta jest doświadczaniem poprzez dotykanie, oglądanie i wąchanie. Ponadto na każdej lekcji wprowadzane są gry ruchowe , dzięki którym utrwalany jest poznany materiał.
Jestem absolwentką Instytutu Sztuki Uniwersytetu Śląskiego oraz uczelni The North School of Art and Design we Wrexham w Wielkiej Brytanii. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym i szkolnym. Uczestniczyłam też w wielu warsztatach, m.in. z pedagogiki zabawy czy bajkoterapii.
Oferuję lekcje indywidualne bądź w małych grupach (u klientów w domu), weekendami lub popołudniami. Cena zajęć to 40 zł za godzinę lekcyjną lub 30 zł jeśli zajęcia będą w grupie.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 07.2015
Uniwersytet Śląski
Licencjat
Filologia angielska specjalność nauczycielska
Kursy i szkolenia
09.2015
Helen Doron Teachers' Training
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2016

Dzieci wyraznie podciągnęły oceny z jęz. angielskiego,p.Ola ma bardzo dobry kontakt z dziećmi BARDZO POLECAM

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.