Aleksandra Prus

Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
Warszawa
Izabelin
Hornówek

Aleksandra Prus

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Aleksandra Prus

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2013 - 05.2016
IX LO im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie
10.2017 - aktualnie
Politechnika Warszawska, Wydział Chemiczny
Biotechnologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2020

Polecam Panią Olę jako korepetytorkę od chemii. Podchodzi z pasją do przedmiotu i potrafi wytłumaczyć niezrozumiałe zagadnienia w przystępny sposób.

avatar
Malgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2020

Ola jest niezwykle ciepłą, cierpliwą i uczciwą osobą. Moja nieśmiała i dyskektyczna córka bardzo się rozwinęła z przedmiotów ścisłych dzięki tym korepetycjom. Jestem jej niezwykle wdzięczna za niczym nie zmacony kontakt, dobra komunikację i brak jakichkolwiek konfliktów. Ola posiada wszelkie kompetencje aby uczyć. Polecam. Mama Zosi

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2019

Pani Ola jest bardzo sympatyczną, inteligentną osobą i co najważniejsze, skuteczną. Dzięki pracy z panią Olą córka poprawiła ocenę z matematyki, pani Ola zawsze była punktualna, zaangażowana i cierpliwa. Polecam w 100% !!!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2019

Zaangażowana w swojej pracy w 100%! Aleksandra jest mega sympatyczna, miła, wyrozumiała i do tego świetnie uczy. Polecam Bardzo!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.