Aleksandra Miksa

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Łódź
Zgierz

Aleksandra Miksa

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Aleksandra Miksa

O mnie

Witam!


 • matematyka
 • fizyka
 • język polski
 • historia
 • wos  Czy Państwa dziecko ma problem z którymkolwiek z tych przedmiotów? A może szukają Państwo kogoś, kto będzie z dzieckiem odrabiał lekcje, pytał przed sprawdzianami, rozwiewał wątpliwości i motywował do regularnej nauki? Czy może potrzebują Państwo osoby, która przeprowadzi z nim powtórki przed sprawdzianem szóstoklasisty bądź egzaminem gimnazjalnym?

Nie mogli Państwo lepiej trafić!

Jestem wyjątkowo otwartą, cierpliwą i serdeczną osobą o wszechstronnych zainteresowaniach. Oferuję pomoc dzieciom i młodzieży od nauczania początkowego, aż po gimnazjum. Moje doświadczenie i rzetelna wiedza zarówno z przedmiotów ścisłych, jak i humanistycznych, pozwala mi na odwoływanie się do różnych dziedzin wiedzy podczas nauki, co zdecydowanie ułatwia i umila ten proces moim podopiecznym.

Nadal nie przekonałam?
 • Jako zeszłoroczna absolwentka klasy o profilu matematyczno-fizyczno-informatycznym I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Łodzi (od dziesięcioleci najlepszego liceum w województwie łódzkim, obecnie zajmującego 13. miejsce w Polsce według rankingu portalu edukacyjnego Perspektywy) oferuję pomoc z zakresu przedmiotów ścisłych (głównie fizyki i matematyki).
 • Tytuł finalistki OLiJP i moja wielka miłość do literatury czyni mnie osobą odpowiednią do wsparcia dzieci i młodzieży w nauce języka polskiego (zarówno w zakresie językoznawstwa, jak i literaturoznawstwa).
 • Obecnie, po zdaniu matury z historii, do której sama się przygotowałam, studiuję prawo na Uniwersytecie Łódzkim, w związku z czym mogę podzielić się szeroką wiedzą z zakresu historii i wosu.
 • Dodatkowo, jako była harcerka i wolontariuszka, posiadam spore doświadczenie we współpracy z dziećmi i młodzieżą.  Serdecznie zachęcam do kontaktu pod numerem: 609212767

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2019

Dziewczyna rzetelna i potrafiaca przekazax wiedzę mojemu synowi

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.