Aleksandra Furman

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Białystok (Centrum)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,

jestem studentką, mieszkałam przez rok we Włoszech. Poprowadzę lekcję w zakresie języka włoskiego dla dzieci w wieku szkolnym. Moim pomysłem są zajęcia w formie zabawy, aby nauka nowego języka była dla dziecka przygodą i przyjemnością, nie zaś przykrym obowiązkiem. Przygotowuje zajęcia w oparciu o wykonane przeze mnie konspekty. Chcę dzielić się radością jaką sprawia nauka nowych rzeczy.

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 21:00
Wtorek
Środa
Czwartek16:30 - 21:00
Piątek12:00 - 21:00
Sobota10:00 - 21:00
Niedziela10:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.