Aleksandra Czyżewska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Konstancin-Jeziorna
Piaseczno
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem studentką 3. roku dziennikarstwa, która na co dzień pracuje z dziećmi i młodzieżą. Chętnie pomogę w odrabianiu lekcji z każdego przedmiotu na poziomie szkoły podstawowej, polski i angielski również poziom maturalny. Jestem osobą doświadczoną, prowadzącą stale zajęcia. Indywidualne podejście do każdego ucznia! Staram się, aby dla moich uczniów nauka nie była tylko przykrą koniecznością. Dojeżdżam na terenie Konstancina-Jeziorny, Warszawy, Piaseczna oraz bliskich okolic.Zapraszam do kontaktu: 694 981 819 - odpisuję także na smsy!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.