Aleksandra Bronska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Poznań (Wilda/Centrum)

Opis ogłoszenia

Nazywam się Aleksandra Brońska. Jestem filologiem polskim oraz studentką ostatniego roku psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Chętnie pomogę Tobie bądź Twojemu dziecku w odkryciu piękna i zrozumieniu języka polskiego. Na poziomie szkoły podstawowej mogę pomóc także w takich przedmiotach jak: historia, wiedza o społeczeństwie, język angielski. Przygotowywałam już maturzystów do egzaminu z języka polskiego. Komunikacja i nawiązanie kontaktu nie powinno być problemem :)
Jestem także doświadczonym korektorem po specjalizacji wydawniczej i stażu w wydawnictwie. Jeśli potrzebujesz korekty i "ostatniego szlifu" ważnej dla Ciebie pracy - pisz i dzwoń śmiało. Nie piszę całych tekstów (wypracowań, prac maturalnych) na zamówienie - uważam, że to nieuczciwe.
Serdecznie zapraszam!

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.