Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Katowice
Chorzów
Siemianowice Śląskie
Mysłowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski40 - 50 / 60 min

Ola

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Ciao! Nazywam się Ola i ukończyłam studia II stopnia na Uniwersytecie Śląskim. W ubiegłym roku obroniłam tytułu magistra, jednak nadal pogłębiam moje doświadczenie pracując w firmie, której właścicielem jest Włoch (codzienna praktyka) oraz udzielając korepetycji. Uczę się tego języka już od ośmiu lat i od zawsze podobała mi się jego melodyjność. Dodatkowo ukończyłam studia podyplomowe z psychologii i pedagogiki w ramach Bloku Kształcenia Nauczycielskiego.

Miałam możliwość wyjazdu do Włoch na pół roku, co zaowocowało bezproblemowym posługiwaniem się tym oto językiem. Oczywiście wakacje w tym kraju również sprzyjały rozwojowi moich kompetencji językowych oraz wiedzy na temat kultury i obyczajów panujących w Italii.

Zapraszam do mnie osoby, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z językiem włoskim, a także osoby, które nadal chciałyby rozwijać swoje umiejętności i zdolności językowe. Mogę prowadzić zajęcia na poziomie podstawowym, a także średniozaawansowanym dla osób w różnym wieku.

Mam doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do egzaminu maturalnego. Dostosowuję materiał do możliwości ucznia.

Mogę się pochwalić dużą skutecznością, ponieważ wszystkie osoby, które do mnie przychodziły na lekcje języka włoskiego, osiągnęły swoje zamierzone cele, tj. zdały maturę z bardzo wysokimi wynikami, zdały egzaminy na studiach oraz nauczyły się tego języka w sposób je satysfakcjonujący.

Doświadczenie: Udzielam korepetycji osobom w różnym wieku, począwszy od gimnazjum, jak i szkoły średniej, a także osobom, którym język włoski jest potrzebny w pracy. Przebywałam pół roku na wymianie studenckiej w Bari (południe Włoch) - Erasmus+, oraz ponad dwa miesiące na wakacjach mieszkając z rodziną włoską i posługując się językiem 24 godziny na dobę. Wzięłam udział jako mówca języka włoskiego w IV Symulacji Konferencji pt. „Wielojęzyczność w Unii Europejskiej”. Oprócz tego jestem w dziennym kontakcie z tym językiem, ponieważ mam wielu znajomych Włochów.
Brałam udział w targach spożywczych jako tłumacz języka włoskiego. Pracowałam w szkole językowej przez 2 lata jako lektor, a także używałam tego języka w pracy w korporacji (do kontaktu z Włoskimi kontrahentami). Język włoski nadal jest obecny w mojej pracy.

40 zł za godzinę (60min)
50 zł za godzinę (60min) z dojazdem do ucznia

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 11.2017
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Magister
Język włoski
Kursy i szkolenia
06.2017
Blok Kształcenia Nauczycieli przy Uniwersytecie Śląskim
Doświadczenie
09.2016 - 06.2017
Szkoła językowa Eureka w Sosnowcu
08.2017 - 10.2017
Unilever

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2017

Ola jest cudowną osobą, chodziłam na korepetycje z przyjemnością. W miły, przyjazny sposób potrafi nauczyć bardzo dużo i dobrze przygotować do matury (tak jak to było w moim przypadku). Bez stresu, strachu, ale z ogromnymi efektami. Na prawdę bardzo miło wspominam zajęcia z Olą. Polecam bardzo serdecznie.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2015

Uczęszczam na korepetycje z włoskiego od zeszłego roku.
Lekcje są przyjemne w swobodnej atmosferze.
Ola bardzo mi pomogła i w tym roku również skorzystam z korepetycji

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.