Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Lublin (Sławinek)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam!
Udzielę lekcji polskiego dzieciom oraz młodzieży w wieku szkolnym, obejmujących zakresem naukę pisania, rozumienia tekstów i naukę gramatyki metodą dostosowaną odpowiednio do wieku ucznia, a także przygotowanie do testów częściowych i kończących szkołę.

Jestem finalistką Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Posiadam 3-letnie doświadczenie w nauce języka polskiego (uczniowie w wieku szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum :)).Oferuję dojazd do Państwa na terenie Lublina (zwłaszcza osiedla Sławinek) w indywidualnie ustalonym terminie.

Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu uzgodnienia zakresu i terminu lekcji pod wskazany numer telefonu: 517436603.

Dostępność

Poniedziałek
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.