Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
Online
Łódź
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Ekonometria60 / 60 min

Aleksandra

Opis ogłoszenia

Programowanie liniowe, metoda graficzna, simpleks, zagadnienia transportowe, KMNK, regresja, metoda Helwiga, szeregi czasowe, modele autoregresji, Winters, Brown, Holt, modele ekonometryczne, programowanie sieciowe, programowanie dynamiczne, gry z naturą, drzewa decyzyjne.
Statystyka opisowa i matematyczna, opis zbiorowości, korelacja, regresja, indeksy, szeregi czasowe, testowanie hipotez statystycznych, estymacja. 
506-837-377

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.