Ostatnia aktywność:
15 dni temu
Online
Wyszków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia45 - 55 / 45 min

Ola

Opis ogłoszenia

  • Pomogę nadrobić materiał, przygotować się do lekcji, kartkówki, sprawdzianu. Możemy pracować na książkach, których uczeń używa w szkole oraz na dodatkowych materiałach, w zależności od potrzeb. 
  • Jeśli uczniowi zależy tylko na wyniku maturalnym, to będziemy skupiać się tylko na tym, bez zbędnej straty czasu. Sama napisałam nową maturę z chemii na poziomie rozszerzonym na 92% i chętnie pomogę w uzyskaniu podobnego wyniku :)
  • Zawsze proszę ucznia o podanie wcześniej tematów, które będzie chciał przerobić na zajęciach, ewentualnie na zasygnalizowanie z czym konkretnie ma problem, żebym zdążyła przygotować materiały i plan działania, żebyśmy nie tracili czasu w trakcie zajęć na zastanawianie się wspólnie co dalej będziemy robić, tylko maksymalnie wykorzystać czas na konkrety.
  • Bardzo lubię pracować z dziećmi i młodzieżą, mam dużo cierpliwości (nie mam innego wyjścia - mam córkę ;)) i gwarantuję miłą atmosferę i naukę bez stresu :)
  • W wakacje jestem wolna prawie cały czas więc  zapraszam szczególnie od lipca do końca września , a w trakcie roku akademickiego godziny do ustalenia.

Dokładne ceny podaję poniżej:

- w przypadku jednych zajęć (45 min) w tygodniu lub rzadziej:

  • 50 zł z dojazdem do mnie lub praca online na tablicy interaktywnej
  • 55 zł z dojazdem do ucznia na terenie Wyszkowa

- w przypadku dwóch zajęć w tygodniu (2×45min lub 1×1,5h):

  • 45zł z dojazdem do mnie lub praca online na tablicy interaktywnej
  • 50 zł z dojazdem do ucznia na terenie Wyszkowa

Zapraszam do kontaktu przez tę platformę.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2019 - aktualnie
Warszawski Uniwersytet Medyczny
lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.