Aleksandra Ignatowicz

Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam!
Udzielam korepetycji z języka niemieckiego. Obecnie studiuję prawo na Uniwersytecie w Białymstoku. Jestem absolwentką I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Białymstoku. W gimnazjum otrzymałam tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego. W liceum brałam udział dwukrotnie w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego Sprachdoktor, otrzymując dyplom z wynikiem bardzo dobrym. Miałam przyjemność pomagać dzieciom w nauce, będąc wolontariuszem. Moje priorytety to miła atmosfera, relacje oparte na współpracy i zaangażowaniu oraz widoczne efekty.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2019

Ola pomaga mi już od roku. Poprawiłam ocenę z 4 na 6. Bardzo dobrze tłumaczy, jest cierpliwa i wyrozumiała. Polecam

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2019

Syn jest bardzo zadowolony ze spotkań z Panią Olą. Zajęcia odbywają się punktualnie w miłej i przyjaznej atmosferze. Serdecznie polecam :-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.