Aleksandra Turek

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
 
Warszawa (Ursus +1)

Opis ogłoszenia

Doświadczony nauczyciel pomoże w nauce z zakresu edukacji wczesnoszkolnej. Moja praca z dzieckiem  oparta jest na ciepłym i serdecznym podejściu. Lata pracy pedagogicznej oparte na konsekwencji i rozwadze. Ważne  jest dla mnie wspieranie mocnych i słabych stron dziecka. Posiadam studia podyplomowe z terapii pedagogicznej, a więc praca z uczniem z trudnościami w nauce nie jest mi obca. 

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 08.2011
Akademia Padagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie
Nauczyciel dyplomowany
Pedagogika wczesnoszkolna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
08.2011 - aktualnie
Szkoła Podstawowa

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.