Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Korepetytora

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bytom
Informatyka35 / 60 min

Aleksander

Opis ogłoszenia

Doświadczony korepetytor, doktor AGH. Korepetycje dla uczniów gimnazjów i szkół średnich, studentów oraz innych osób chcących chcących poznać tajniki komputera/ internetu. Przygotowanie do matury, poziom podstawowy i rozszerzony oraz osób potrzebujących nauczyciela przy podstawowych problemach związanych z obsługą komputera, napisaniem tekstu, korzystaniem z excela, internetu. Pomoc w rozwiązywaniu zadań domowych, przygotowanie do testów po gimnazjum.

Zakres lekcji

Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.