Aleksander Świercz

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Warszawa
Gdańsk
Sopot
Gdynia

Aleksander Świercz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Aleksander Świercz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 06.2021
Uniwersytet Warszawski
lingwistyka stosowana
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
prawo
05.2021 - 10.2021
Ludwig-Maximilians-Universität München
Deutsch als Fremdsprache
09.2021 - aktualnie
Ruprecht-Karls-Universität Heidelberg
Rechtswissenschaften
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2021

Mega konkretnie i profesjonalnie. Pan Aleksander swietnie tłumaczy, dzięki czemu rzeczywiście szybko osiągnęłam zamierzone efekty. Zajęcia nie są nudne ani "sztywne" a jednocześnie po każdej lekcji czułam, że robię postępy w niemieckim. Mega polecam.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2021

Musiałam nadgonić cały semestr nauki niemieckiego ze względu na zmianę profilu klasy. Pan Aleksander pomógł mi poradzić sobie z nowym językiem na dwóch płaszczyznach: od podstaw i z materiałem bardziej zaawansowanym. Jest to nauczyciel o dużej cierpliwości i indywidualnym podejściu do ucznia (no i poczuciu humoru)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2021

Fajne lekcje, profesjonalnie prowadzone, a jednocześnie na luzie. W krótkim czasie b dużo się nauczyłam. Nauczyciel dobrze tłumaczy gramatykę i mam poczucie, że wreszcie zaczynam mówić w obcym języku. Polecam wszystkim!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2021

Zajęcia w miłej atmosferze, dużo mówienia. Zajęcia online prowadzone sprawnie, duża oszczędność czasu. Zależało mi na konwersacjach, bo na co dzień pracuję w języku obcym i lekcje sprostały moim oczekiwaniom. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.