Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
Online
Warszawa (Śródmieście +3)
Łódź

Opis ogłoszenia

Magister Sztuki - Poświęcam uczniowi maximum uwagi. Lekcje rysunku i malarstwa. 

Prowadzę lekcje dla dorosłych i dla uzdolnionych dzieci. W przypadku maluchów proponuję rozwojowe, barwne zabawy plastyczne, natomiast starsi uczniowie mogą liczyć na rzetelne wprowadzenie w tajniki warsztatowe wszystkich rodzajów malarstwa i rysunku odręcznego. Maluję i rysuję wspólnie z uczniem , by rzeczywiście pokazać, jak osiągnąć spektakularny efekt . Polecam etapowy kurs indywidualny efektywnie rozplanowany w dłuższym czasie, ale też pojedyńczą konkretną lekcję poglądową w wybranym temacie, np. realistyczny  portret w wybranej technice .

Oprócz nauki klasycznej kompozycji poruszam też zagadnienia dotyczące projektowania graficznego i tworzenia ilustracji. Oferuję pomoc w przygotowaniu mocnej teczki , przed egzaminem na ASP. Nauka rysunku i malarstwa ma miejsce u mnie w Pracowni na sztaludze i na komputerze z dużym ekranem Retina 5K, z najbardziej precyzyjnym piórkowym tabletem graficznym.  Dzieciom proponuję skuteczne i zajmujące lekcje  Online , które prowadzę własną metodą  przekazu, dostosowaną do dziecięcej percepcji ekranowej.  Jak najbardziej możliwe są też lekcje z dojazdem – u Ucznia w domu , ponieważ dysponuję wygodną składaną sztalugą. W okresie wiosenno-letnim zapraszam również na plenerowe zajęcia na wolnym powietrzu. Wszystkie wymienione formy nauki znakomicie się uzupełniają. 

Spotkanie twórcze trwa 90-120 minut. 

Wybieram taką formę pracy edukacyjnej, ponieważ cenię niezależność. Jestem osobą malowniczą w działaniu, a to może skutecznie pomóc zdolnemu uczniowi w wytyczaniu własnej drogi.

Legitymuję się tytułem magistra sztuki. Dyplom obroniłam na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Ukończyłam oczywiście studia dzienne. Od 20 lat pogłębiam wiedzę i chętnie przekazuję ją nowym adeptom sztuki.

Link do archiwum moich prac graficznych i malarskich mogę wysłać poza prezentowaną tu ofertą.

Telefon  731950416
Lekcje są aktualne, jeśli w przeddzień, na 24 godziny przed rozpoczęciem lekcji nastąpi ostateczne potwierdzenie terminu .
Zapraszam

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.