Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Online
Warszawa (Śródmieście +3)
Łódź

Opis ogłoszenia

Grafik Projektant i Operator DTP -  Indywidualne lekcje szeroko rozumianej Grafiki, ponieważ wtedy mogę poświęcić danemu uczniowi maximum uwagi . Etapowy kurs indywidualny efektywnie rozplanowany w dłuższym czasie, ale też pojedyńcza konkretna lekcja poglądowa w wybranym temacie. Lekcje przeznaczone są zarówno dla dorosłych, młodzieży, jak i dla dzieci od 6 lat.

Po opanowaniu programów graficznych, poruszam zagadnienia dotyczące projektowania graficznego i tworzenia ilustracji. Działamy u mnie w Pracowni na komputerze z dużym ekranem Retina 5K, na najbardziej precyzyjnym piórkowym tablecie graficznym. Przede wszystkim jednak przekazuję praktyczną wiedzę  , aby rzeczywiście usprawnić i przyspieszyć pracę w zakresie grafiki. Jak najbardziej możliwe są lekcje z dojazdem – u Ucznia w domu albo lekcje zdalne przez internet.  Sesja trwa 90-120 minut.

Legitymuję się tytułem magistra sztuki. Dyplom obroniłam na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie . Ukończyłam oczywiście studia dzienne. Mój warsztat pracy doskonaliłam jako grafik projektant i operator dtp w agencjach reklamowych i dla wydawnictw.

Link do archiwum moich prac graficznych mogę wysłać poza prezentowaną tu ofertą.

Telefon  731950416
Zajęcia są aktualne, jeśli nastąpi potwierdzenie terminu z 24-godzinnym wyprzedzeniem.
Zapraszam

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.