Albert RZESZUTEK

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Kraków (Śródmieście +2)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Witam, 
Oferuje lekcje języka angielskiego. Jestem native speakerem. Wychowałem się dwujęzycznie i trzy lata uczyłem w Stanach. Będę z wami rozmawiał po angielsku i nauczycie się swobodnie porozumiewać się i prowadzić autentyczne dialogi. To pozwoli wam szybko przełamać barierę językową. Poza tym będziemy się zajmować gramatyką, co oczywiście jest podstawą :) Lekcje będę przygotowywał pod wasze potrzeby i życzenia :) Zapraszam wszystkie poziomy od początkujących do zaawansowanych na efektywne lekcje języka angielskiego. Czekam na was, będzie produktywnie i wesoło :) Stawka za 1 godzinę (60min): 40 złotych

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 20:00
Wtorek09:00 - 20:00
Środa09:00 - 20:00
Czwartek09:00 - 20:00
Piątek09:00 - 17:00
Sobota11:00 - 17:00
Niedziela11:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
06.2016 - aktualnie
Salibury School
Angielski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
07.2017 - aktualnie
Nauczyciel języka angielskiego
Uczyłem języka angielskiego w szkole podstawowej.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.