Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Bydgoszcz (Bielawy)
Tuchola
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki40 / 60 min

Albert

Opis ogłoszenia

Chcesz nauczyć się języka niemieckiego od podstaw, pragniesz się przygotować do matury, egzaminu na studiach, przypomnieć go sobie po wielu latach nieużywania? A może chcesz później wyjechać za granicę do pracy? W każdym wypadku bardzo chętnie Ci pomogę!
Jestem studentem VI roku kierunku lekarskiego i od najmłodszych lat zafascynowany językiem niemieckim. W liceum i gimnazjum byłem finalistą olimpiad językowych oraz udzielałem korepetycji swoim młodszym kolegom. Potwierdziłem swoją znajomość języka zdobywając certyfikaty językowe oraz zostałem stypendystą niemieckich szpitali. Od 5 lat zajmuję się prowadzeniem korepetycji, głównie dla gimnazjalistów (test gimnazjalny) licealistów (matura rozszerzona/podstawowa) oraz osób zainteresowanych certyfikatem językowym (poziomy: A1/A2/B1/B2/C1/C1 Medizin). Ostatnio pomagam także studentom kierunków medycznych w nauce języka niemieckiego od podstaw!!! . Razem uczymy się podstaw gramatyki i szkolimy słownictwo niezbędne do późniejszej pracy w niemieckim szpitalu. W swoich metodach stawiam na konwersacje językowe oraz praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy. Mogę Cię dodatkowo zapewnić, że będę się starać wyjaśnić Ci wszystko prostym, zrozumiałym i "ludzkim" językiem, a lekcje języka niemieckiego będą dla Ciebie przyjemnością.
Zajęcia odbywają się u mnie lub u Ciebie na terenie Bydgoszczy.
Jesteś zainteresowany? Zadzwoń lub napisz wiadomość, a ustalimy dogodny dla Ciebie termin.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.