Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Bydgoszcz (Bielawy)
Tuchola
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia35 / 60 min

Albert

Opis ogłoszenia

Student III roku medycyny (kierunek lekarski) collegium medicum umk, finalista olimpiady biologicznej 2012 udzieli korepetycji z zakresu biologii licealnej / gimnazjalnej- poziom podstawowy /rozszerzony.
Chętnie pomogę Ci powtórzyć określone partie materiału lub zrozumieć wszystko od podstaw. Na zajęciach przygotowuję bardzo dużo zadań oraz materiałów, które pomogą nam wspólnie utrwalić wiedzę. Bardzo mi zależy na jak najwyższych wynikach uzyskanych przez moich uczniów, dlatego jestem cały czas na bieżąco z kluczem cke. Korepetycje prowadzę w miłej i bezstresowej atmosferze. Z uwagi na skuteczność nauczania preferuję jako nauczyciel i proponuję zajęcia 1,5h w cenie 50 zł Zapraszam serdecznie do współpracy :)

kontakt: 796574841

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.