Kamil Kołodziej

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Kraków (Kazimierz)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie.  Oferuję korepetycje z historii. Jestem studentem studiów magisterskich na Uniwersytecie Jagiellońskim. Operuje materiałem szkolnym w stopniu doskonałym, potrafię w sposób klarowny przekazać wiedzę uczniowi. Mogę Ci pomóc w przygotowaniach nie tylko do matury, ale i z materiałami z wcześniejszych lat nauki.
Dodatkowo dla zainteresowanych przygotowuję uczniów do olimpiady historycznej, jako jeden z jej finalistów. 
Historii możesz nauczyć się oczywiście sam, ale żeby ją zrozumieć i zdać świetnie maturę, przyda Ci się pomoc. Nauczę Cię jak szybko przyswajać sobie informacje, i jak sprawnie poruszać się między tematami.  Zajęcia będą się opierały na mini wykładzie, połączonym z interaktywnym nauczaniem.
Jeśli uważasz, że nie dasz rady przygotować się samemu do matury lub potrzebujesz zwykłej pomocy z nauką historii to pisz śmiało!

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek12:00 - 20:00
Środa
Czwartek
Piątek12:00 - 20:00
Sobota12:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.