Alicja Nadgrodkiewicz

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT

Opis ogłoszenia

Proszę o nieprzesyłanie ofert pracy w korporacjach.

Aktualnie zajęcia tylko online -  cena 60zł/h
O mnie : Jestem profesjonalną i pełnoetatową lektorką. Mam przygotowanie pedagogiczne - jestem absolwentką germanistyki o specjalności nauczycielskiej na UŚ. Uczę na różnych poziomach od 8 lat (korepetycje, szkoła podstawowa, szkoły językowe, szkoła policealna). 

Oferta

 • zajęcia w formie zabawy dla przedszkolaków
 • zajęcia dla dzieci i młodzieży (przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, matury, DSD, sprawdzianów, nadrabianie zaległości)
 • zajęcia dla uczniów, którzy nie uczą się niemieckiego w szkole lub chcą wykraczać poza podstawę programową. Spersonalizowany tok nauczania dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego kursanta.
 • zajęcia dla dorosłych na różnych poziomach (m.in. przygotowanie do certyfikatów językowych)
 • przygotowanie do wyjazdu do pracy, m.in. dla opiekunek osób starszych oraz studentów medycyny
 • edukacja domowa
 • indywidualne i grupowe kursy dla firm

Forma zajęć
Zajęcia mogą być indywidualne lub w parach.
Zapewniam materiały z różnych źródeł.

Miejsce zajęć
 - u ucznia 
- online (skype)
- Coworking (CH Forum w Gliwicach)

Kontakt
Proszę o kontakt mailowy lub sms.
W pierwszej wiadomości proszę o podanie następujących informacji:

 • nauka dziecka czy osoby dorosłej
 • poziom znajomości języka
 • cel zajęć
 • jakie dni i godziny pasują
 • jeśli zajęcia stacjonarne, to miasto i dzielnica

Cena lekcji w parach: 45-55 zł od osoby. Ustalana indywidualnie, zależy od lokalizacji.
Cena lekcji indywidualnych: 70-90 zł, Ustalana indywidualnie, zależy od lokalizacji.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2019

Alicja przygotowywała mnie w przeciągu 12 miesięcy do matury podstawowej z języka niemieckiego, od zera. Zajęcia z odbywały się zawsze punktualnie i w miłej atmosferze, a Alicja zasypywała mnie masą przydatnych materiałów.

Z matury otrzymałem 96%, także z czystym sercem mogę polecić zajęcia z Alicją :)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2019

Bardzo polecam. Uczeszalem na zajęcia do Pani Alicji i bardzo dużo się nauczyłem. Pani Alicja była zawsze przygotowana do zajęć, umiała w prosty i skuteczny sposób wytłumaczyć każdy temat oraz zagadnienie. Nauczyła mnie pisać pisma urzędowe oraz e wolnych chwilach pomagać przy tłumaczeniach dokumentów. Nie było dla niej to żadnym problemem. Polecam z całego serca

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2019

Pani Alicja, zawsze punktualna i przygotowana do zajęć. Dzieci bardzo lubią zajęcia z z Panią Alicją i z niecierpliwością czekają na kolejne. Polecam

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2019

Pani Alicja jest osobą sympatyczną i cierpliwą. Zawsze jest przygotowana do zajęć. Metody nauki dostosowuje do potrzeb i wieku ucznia.
Gorąco polecam!

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2019

Serdecznie polecam korepetycje z Panią Alą. Zawsze przygotowana do zajęć. Lekcje są prowadzone w sposób ciekawy. Super Pedagog. POLECAM

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2018

Bardzo polecam korepetycje z Alicją. Zajęcia odbywały się w mnie w domu, zawsze zaczynały się punktualnie. Na zajęciach zawsze panowała dobra atmosfera. Materiał dostosowany do mojego poziomu znajomości języka zapewniała Alicja w postaci kserówek oraz słuchanek. Zawsze pytała czy wszystko jest jasne, czy odpowiada mi taka forma nauki, czy coś wymaga wyjaśnienia. Gorąco polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2018

Serdecznie polecam korepetycje z Alicją. Zawsze przygotowana do zajęć i punktualna. Jeśli ktoś w szkole nie przykładał się do nauki, to z Alicją na pewno będzie w stanie to szybko nadrobić braki! W prosty sposób potrafi wytłumaczyć zawiłości języka z którymi miało się do tej pory problem. Na zajęciach zawsze panowała dobra atmosfera. Jednym słowem: polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2018

Pani Ala uczy córkę od ponad roku, lekcje bardzo lubiane przez córkę, ciekawe, a dla dziecka w warunkach domowych bardzo przyjemne. Zaskakuje nas pierwszymi słówkami i wymową. Z przyjemnością będziemy kontynuować współpracę i polecamy innym.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2016

Pani Ala jest osobą godną polecenia, do zajęć jest zawsze przygotowana, ma świetny kontakt z córką, lekcje są prowadzone w sposób ciekawy, barwny. Córka uwielbia język niemiecki

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2014

Świetny Pedagog. Osoba godna polecenia!Pełen profesjonalizm, Pani Ala zawsze przygotowana do zajęć i punktualna. Ogromne postępy w krótkim czasie. POLECAM!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2014

Pałen profesjonalzm! Zawsze przygotowana do lekcji i punktualna, sumienna osoba. Bardzo lubiana przez córkę. Dzięki Pani Ali moje dziecko nadrobiło trzyletni brak kontaktu z językiem w zaledwie pół semestru. Obecnie w szkole ma same piątki. Lekcje są prowadzone w sposób ciekawy, barwny, co ułatwia dzieciom naukę. Nawet bardzo ruchliwe dzieci, jak moja córka, potrafią się dzięki temu skupić i przyswoić nową wiedzę. Gorąco polecam wszystkim rodzicom szukającym dobrego nauczyciala dla swoich pociech.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.