Alicja Nadgrodkiewicz

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Knurów
Zabrze
Ruda Śląska
Gliwice
Katowice
Chorzów
Bytom
Siemianowice Śląskie (Bytków +1)
Faktura VAT

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Język angielski45 - 90 / 60 min

Alicja Nadgrodkiewicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii

Opis ogłoszenia

Zapraszam na zajęcia z języka angielskiego dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych!

O mnie: Jestem doświadczoną lektorką. Pracuję z dziećmi od 8 lat , posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi z opiniami i orzeczeniami PPP.  Zajęcia indywidualne lub w małych grupach (np. dla rodzeństwa)

Oferta:
- nauka przez zabawę dla przedszkolaków
- korepetycje (powtarzanie materiału ze szkoły, przygotowywanie do kartkówek i sprawdzianów)
- zajęcia dla uczniów, którzy chcą wykraczać poza podstawę programową. Spersonalizowany tok nauczania dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego dziecka.

Kontakt: Proszę o kontakt mailowy lub sms.W pierwszej wiadomości proszę o podanie następujących informacji:
- wiek dziecka
- jakie dni i godziny pasują,
- miasto i dzielnica

Cena lekcji w parach : 45-55 zł od osoby. Ustalana indywidualnie, zależy od lokalizacji.
Cena lekcji indywidualnych : 70-90 zł, Ustalana indywidualnie, zależy od lokalizacji.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Adres zajęć

Alicja Nadgrodkiewicz
Sportowa
41-800 Zabrze
NIP: 6482792243

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2019

Alicja przygotowywała mnie w przeciągu 12 miesięcy do matury podstawowej z języka niemieckiego, od zera. Zajęcia z odbywały się zawsze punktualnie i w miłej atmosferze, a Alicja zasypywała mnie masą przydatnych materiałów.

Z matury otrzymałem 96%, także z czystym sercem mogę polecić zajęcia z Alicją :)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2019

Bardzo polecam. Uczeszalem na zajęcia do Pani Alicji i bardzo dużo się nauczyłem. Pani Alicja była zawsze przygotowana do zajęć, umiała w prosty i skuteczny sposób wytłumaczyć każdy temat oraz zagadnienie. Nauczyła mnie pisać pisma urzędowe oraz e wolnych chwilach pomagać przy tłumaczeniach dokumentów. Nie było dla niej to żadnym problemem. Polecam z całego serca

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2019

Pani Alicja, zawsze punktualna i przygotowana do zajęć. Dzieci bardzo lubią zajęcia z z Panią Alicją i z niecierpliwością czekają na kolejne. Polecam

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2019

Pani Alicja jest osobą sympatyczną i cierpliwą. Zawsze jest przygotowana do zajęć. Metody nauki dostosowuje do potrzeb i wieku ucznia.
Gorąco polecam!

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2019

Serdecznie polecam korepetycje z Panią Alą. Zawsze przygotowana do zajęć. Lekcje są prowadzone w sposób ciekawy. Super Pedagog. POLECAM

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2018

Bardzo polecam korepetycje z Alicją. Zajęcia odbywały się w mnie w domu, zawsze zaczynały się punktualnie. Na zajęciach zawsze panowała dobra atmosfera. Materiał dostosowany do mojego poziomu znajomości języka zapewniała Alicja w postaci kserówek oraz słuchanek. Zawsze pytała czy wszystko jest jasne, czy odpowiada mi taka forma nauki, czy coś wymaga wyjaśnienia. Gorąco polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2018

Serdecznie polecam korepetycje z Alicją. Zawsze przygotowana do zajęć i punktualna. Jeśli ktoś w szkole nie przykładał się do nauki, to z Alicją na pewno będzie w stanie to szybko nadrobić braki! W prosty sposób potrafi wytłumaczyć zawiłości języka z którymi miało się do tej pory problem. Na zajęciach zawsze panowała dobra atmosfera. Jednym słowem: polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2018

Pani Ala uczy córkę od ponad roku, lekcje bardzo lubiane przez córkę, ciekawe, a dla dziecka w warunkach domowych bardzo przyjemne. Zaskakuje nas pierwszymi słówkami i wymową. Z przyjemnością będziemy kontynuować współpracę i polecamy innym.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2016

Pani Ala jest osobą godną polecenia, do zajęć jest zawsze przygotowana, ma świetny kontakt z córką, lekcje są prowadzone w sposób ciekawy, barwny. Córka uwielbia język niemiecki

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2014

Świetny Pedagog. Osoba godna polecenia!Pełen profesjonalizm, Pani Ala zawsze przygotowana do zajęć i punktualna. Ogromne postępy w krótkim czasie. POLECAM!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2014

Pałen profesjonalzm! Zawsze przygotowana do lekcji i punktualna, sumienna osoba. Bardzo lubiana przez córkę. Dzięki Pani Ali moje dziecko nadrobiło trzyletni brak kontaktu z językiem w zaledwie pół semestru. Obecnie w szkole ma same piątki. Lekcje są prowadzone w sposób ciekawy, barwny, co ułatwia dzieciom naukę. Nawet bardzo ruchliwe dzieci, jak moja córka, potrafią się dzięki temu skupić i przyswoić nową wiedzę. Gorąco polecam wszystkim rodzicom szukającym dobrego nauczyciala dla swoich pociech.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.