Alicja Parczewska

Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Olsztyn

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Chcesz zdawać do szkoły teatralnej? Planujesz zgłosić się na konkurs recytatorski lub konkurs piosenki? A może po prostu chcesz zwiększyć swoją pewność siebie i nabrać odwagi przy wystapieniach publicznych? Chętnie podzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem zdobytym w szkole aktorskiej i na wielu warsztatach i konkursach. Oferuję pomoc w doborze tekstów i w interpretacji, ćwiczenia z emisji głosu, dykcji, improwizacji, zadań aktorskich oraz ćwiczenia ruchowe. Serdecznie zapraszam! ;)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2013 - 06.2017
Policealne Studium Aktorskie im. A. Sewruka w Olsztynie
Aktorstwo dramatyczne
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2017 - aktualnie
Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.