Alicja Parczewska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Olsztyn

O mnie

Jestem aktorką Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Ukończyłam Policealne Studium Aktorskie im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze w Olsztynie.

Spektakle, w których aktualnie gram to "Jeremi się ogarnia.LOL", „Ja Ciebie kocham. Ach te słowa tak dziwnie w moim sercu brzmią”, „Nasza klasa”

Chętnie podzielę się swoją wiedzą na temat wystepowania na scenie i przed kamerą. Mogę tez udzielić wskazówek jak przygotować się do castingu, a także jak dbać o swój głos, jak ćwiczyć emisję głosu, dykcję, a także śpiew. Miałam styczność z piosenką aktorską, brałam udział w wielu warsztatach wokalnych, oraz w festiwalach, a obecnie jestem wokalistką olsztyńskiego zespołu CUJO!.

Zapraszam do współpracy :)

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2013 - 06.2017
Policealne Studium Aktorskie im. A. Sewruka w Olsztynie
Aktorstwo dramatyczne
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2017 - aktualnie
Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.