Alicja Zawadzka

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Marki
Warszawa
Radzymin
Wołomin
Zielonka
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,
w zawiązku z obecną sytuacją chciałabym zaproponować Państwa dzieciom zajęcia online, przerabiające program szkolny oraz dodatkowy.Proponuję wykorzystanie programu Skype, który ma możliwośćwspółdzielenia ekranu - ekran będzie mógł służyć mi za tablice oraz umożliwi wyświetlanie czytanek i zadań. Potrzebne będą jedynie:
-komputer,
-wgrany program Skype i
-słuchawki, w celu poprawy skupienia uwagi dziecka. Oferuję możliwe zajęcia z:-matematyki,-j. angielskiego. Prowadzę zajęcia dla dzieci ze szkół podstawowych oraz licealnych. Możliwość przygotowania do matur podstawowych i testu 8. klasisty z powyższych przedmiotów.Koszt zajęć online to:45zł/h za osobę.Proszę o polecenie mnie innym mamom i ich dzieciom. Za lekcje grupowe oraz polecenie mnie przewiduję rabaty:Zajęcia grupowe (do trójki dzieci) 30/h za osobę.
Pozdrawiam,
Alicja Zawadzka
numer kontaktowy 512 997 034

O MNIE:
Jestem obecnie na studiach licencjackich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Uczęszczałam do gimnazjum i liceum im. Władysława IV.W gimnazjum uzyskałam tytyuł laureatki z Olimpiady Języka Angielskiego i Olimpiady Historycznej.W liceum uzyskałam tytuł laureatki i finalisty z Olimpiady Przedsiębiorczości, Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, Olimipiady Przedsiębiorczości i Zarządzania oraz Olimpiady Wiedzy o Mediach.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.