Alicja Zawadzka

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Marki
Warszawa
Radzymin
Wołomin
Zielonka

O mnie

Jestem obecnie na studiach licencjackich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Uczęszczałam do gimnazjum i liceum im. Władysława IV. W gimnazjum uzyskałam tytyuł laureatki z Olimpiady Języka Angielskiego i Olimpiady Historycznej. W liceum uzyskałam tytuł laureatki i finalisty z Olimpiady Przedsiębiorczości, Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, Olimipiady Przedsiębiorczości i Zarządzania oraz Olimpiady Wiedzy o Mediach. Posiadam już ponad 2 letnie doświadczenie pracy z uczniami.Zapraszam do kontaktu

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.