Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Warszawa (Ursynów)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam na korepetycje osoby, które chciałyby nauczyć się od podstaw języka włoskiego. Wspólnie nauczymy się jak swobodnie zamówić włoską kawę, dogadać się w tradycyjnej osterii, porozmawiać z włoskimi przyjaciółmi o pogodzie, jedzeniu czy najpiękniejszych miejscach w okolicy lub zgłosić usterkę właścicielowi noclegu. Podczas nauki przemycam również elementy włoskich tradycji i kultury, których stałam się wielbicielką w trakcie mojego rocznego pobytu we Włoszech na studiach w ramach programu Erasmus. Udzielam korepetycji od podstaw do poziomu B1, dorosłym oraz dzieciom od 8 roku życia. Chętnie pomogę studentom przygotować się do wyjazdu Erasmus. Zapewniam ciekawe, bezpłatne materiały.

Dostępność

Poniedziałek14:00 - 20:00
Wtorek14:00 - 20:00
Środa14:00 - 20:00
Czwartek14:00 - 20:00
Piątek14:00 - 20:00
Sobota09:00 - 20:00
Niedziela09:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2013 - aktualnie
Warszawski Uniwersytet Medyczny
lekarski
Kursy i szkolenia
12.2018
Certificazione di Italiano come Lingua Straniera (CILS) - poziom B2
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.