Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Wrocław
Opole
Świdnica
Kraków
Dzierżoniów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

UWAGA! Uruchamiamy zapisy na korepetycje z matematyki z dojazdem do ucznia w nowym roku szkolnym (tel. 735-930-411); Matura 2016; nadrabianie zaległości z poprzedniego roku szkolnego; pomoc w nauce materiału bieżącego, pracach domowych od początku roku szkolnego; zajęcia ze sprawdzoną kadrą; atrakcyjne ceny; dojazd gratis; dogodne terminy.

Informacja: Mamy wielu bardzo dobrych korepetytorów, jednak liczba dostępnych terminów jest ograniczona – nasi stali uczniowie rezerwują zajęcia na kolejny rok szkolny już w czerwcu oraz często polecają naukę znajomym, którzy zapisują się na zajęcia z dojazdem już w okresie wakacyjnym. W związku z tym nowych uczniów prosimy o możliwie jak najwcześniejszy kontakt w sprawie umówienia zajęć w nowym roku szkolnym. Zagwarantuje to największe szanse na pozyskanie zajęć organizowanych przez naszą szkołę.

Mobilna Szkoła Matematyki akwadrat – dodajemy skrzydeł, dzielimy się pasją, mnożymy możliwości.

NASZ CEL

Jesteśmy pierwszą w Polsce mobilną szkołą matematyki i tworzymy największą w kraju sieć szkół matematyki. Naszym celem jest spełnianie oczekiwań uczniów w zakresie nauczania matematyki na drodze organizowania wygodnych i skutecznych zajęć w przystępnej cenie. Organizujemy korepetycje z matematyki z dojazdem do domu ucznia na terenie miasta. Pomagamy w nadrabianiu zaległości, nauce materiału bieżącego, pracach domowych, przygotowujemy do egzaminu gimnazjalnego, matury. Możemy pochwalić 100% zdawalnością z egzaminu maturalnego. Każdy klient wybiera termin zajęć i ich intensywność.

NASZA MISJA

Nasza misja to podnoszenie jakości usług nauczania indywidualnego poprzez zbudowanie silnej ogólnokrajowej marki, która gwarantuje świadczenie usług w legalny i profesjonalny sposób, której nauczyciele inspirują swoich uczniów, zmieniają ich nastawienie do matematyki i zwiększają szanse uczniów na opanowanie wartościowej wiedzy matematycznej. Dobry nauczyciel jest w stanie udowodnić, że nie ma zagadnień matematycznych nie do opanowania. Nasze korepetycje z matematyki prowadzone są przez osoby z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem w nauczaniu. Pracują dla nas nie tylko nauczyciele z zawodu, ale również wykładowcy akademiccy, matematycy – specjaliści w różnych dziedzinach takich jak programowanie komputerowe, analiza danych, finanse, robotyka. Taki dobór kadry sprawia, że uczniowie poza opanowaniem przedmiotu dowiadują się do czego matematyka może być potrzebna w życiu zawodowym. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

CENNIK

Wierzymy, że tylko systematyczna nauka jest w stanie przynieść efekty i zbudować kompetencje umożliwiające opanowanie przedmiotu i samodzielne radzenie sobie z zagadnieniami matematycznymi w przyszłości. Nasze zajęcia standardowo trwają 2 godz. lekcyjne. Cena takich zajęć na poziomie podstawowym to 60 zł za 2 godz. lekcyjne w pakiecie 12 zajęć (30 zł godzina lekcyjna 45 min), 65 zł w pakiecie 4 zajęć lub 70 zł w przypadku zajęć bez pakietu. Organizujemy również zajęcia 60-minutowe w cenie 45 zł za zajęcia w pakiecie 12 zajęć, 50 zł za zajęcia w pakiecie 4 zajęć, 55 zł za zajęcia bez pakietu. Zajęcia na poziomie rozszerzonym wymagają dopłaty w wysokości 10 zł. W przypadku zajęć z 2 osobami równocześnie - atrakcyjne zniżki.

Nie ryzykuj trafienia na przypadkowych korepetytorów. Zaufaj nam!

Matematyka to nasza specjalność!

Zapraszamy!

T e l . 7 3 5 - 9 3 0 - 4 1 1

Doświadczenie:
Nasi korepetytorzy, nauczyciele i wykładowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w nauczaniu indywidualnym. Pracują dla nas sprawdzone osoby - miejsca na zajęcia do wielu naszych prowadzących są często rezerwowane z bardzo dużym wyprzedzeniem, mamy również wiele zajęć "z polecenia", co jest dla nas bardzo miłe i potwierdza, że praca, którą każdego dnia wykonujemy jest wartościowa.

Certyfikaty:
Nasz pomysł na nauczanie został doceniony w mediach zdobywając tytuł "Firma Roku 2011" w plebiscycie dla słuchaczy rozgłośni radiowej. Jesteśmy pionierami w zorganizowanym nauczaniu indywidualnym matematyki i tworzymy pierwszą i największą sieć mobilnych szkół matematyki w Polsce.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.