Oliwia Wiśniak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Łódź (Widzew)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski40 - 70 / 60 min

Oliwia Wiśniak

Opis ogłoszenia

Witam!
Jestem pozytywną osobą z pasją do języków obcych. Od najmłodszych lat podróżuję i uwielbiam poznawać kulturę i obyczaje jakie panują wśród mieszkańców w danym miejscu. Byłam wolontariuszką w przedszkolu miejskim i uwielbiam pracę z dziećmi. Sama mam młodszą siostrę, na której uczę się cierpliwości. Uczęszczam do pierwszej klasy liceum o profilu z rozszerzeniem języka hiszpańskiego oraz angielskiego. Język włoski jest mi znany z uwagi, iż mieszkałam w różnych rejonach Włoch , uczęszczałam tam do przedszkola oraz chodziłam do szkoły. Bardzo angażuje się w prowadzone zajęcia i z miłą chęcią pomogę sprostać wszelkim trudnością w nauce.
Oferuję korepetycje:
- z języka polskiego
- z języka angielskiego
- z języka hiszpańskiego
- z języka włoskiego
Cena, którą oferuje zależy od przedmiotu oraz odległości: 40-70 zł/h

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.