akuninfiodorowna

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Poznań (Rataje)

Opis ogłoszenia

Привет!

Miłośniczka kultury rosyjskiej oraz studentka tego języka udzieli korepetycji z języka rosyjskiego oraz ukraińskiego, poziom podstawowy/średnio-zaawansowany :) Pomogę w nauce mniejszym dzieciom oraz młodzieży w szkole; a także osobom dorosłym, które chciałyby nauczyć się tego języka od podstaw, bądź nieco się w nim podszkolić.

Bazuję nie tylko na materiałach z uczelni, ale również na ciekawych materiałach z internetu. Opowiem w jaki sposób zrobić pielmieni, rosyjskie pierożki z Syberii. Wspólnie nie tylko poznamy kuchnię znad Bajkału, ale także będziemy słuchać rosyjskich grup muzycznych, prześledzimy wiadomości z rosyjskiej centralnej gazety Известия, powiemy kim był Wassily Kandinsky czy Boris Kustodijew. Zapraszam na zajęcia! :)

40 złotych - 60 minut (u mnie w mieszkaniu, górna część Rataj)
45 złotych - 60 minut (dojazd do ucznia)

KONTAKT:
tel.: 507632935

GODZINY:

Do uzgodnienia
Udzielam korepetycji również w weekendy.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2016

Jestem bardzo zadowolony z zajęć z Justyną. Mamy lekcje języka ukraińskiego od podstaw. Każda lekcja jest ciekawa. Justyna jest bardzo ciepłą osobą, motywuje do nauki poza tym dobrze tłumaczy, i cierpliwie wyjaśnia każde wątpliwości. Zdecydowanie polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2015

Uczę się z Justyną rosyjskiego. Lekcje z nią są zawsze ciekawe i starannie przygotowane. Justyna ma cierpliwość do tłumaczenia co jest bardzo ważne na moim etapie nauki (podstawowy). Zawsze dba o to żebym wszystko dokładnie zrozumiała a także zwraca bardzo dużą uwagę na poprawną wymowę. A przyjemna atmosfera na zajęciach to dodatkowy atut lekcji Justyny :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.