Aleksandra Kubińska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam! Jestem Laureatką Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Obecnie studiuję II rok Prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Udzielę korepetycji z języka polskiego na każdym poziomie, w tym również oferuję kurs przygotowujący do matury rozszerzonej, z której sama uzyskałam wynik 100%. Podczas przygotowań do Olimpiady odbyłam liczne kursy z zakresu maturalnych wymagań egzaminacyjnych dlatego potrafię w jasny i przystępny sposób przekazać jak należy pisać wypracowanie maturalne. Oferuję również korepetycje dla młodszych uczniów, zarówno mających trudności w szkole jak i takich, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę w celu np. uczestnictwa w różnego rodzaju konkursach czy olimpiadach.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa17:00 - 21:00
Czwartek10:00 - 21:00
Piątek15:00 - 21:00
Sobota09:00 - 15:00
Niedziela09:00 - 15:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.