Bądź na bieżąco - zapisz się do newslettera

Branża edukacyjna cały czas się zmienia. Z jednej strony, są to zmiany wynikające z sytuacji politycznej, z drugiej rozwój technologii czy zmiany w potrzebach społeczeństwa. Korepetytorzy i nauczyciele muszą być na bieżąco z tymi wszystkimi zmianami. Chcemy Wam w tym pomóc, dlatego zachęcamy do zapisów do newslettera E-Korepetycje.net.

Wielu z Was szuka informacji o tym, co nowego dzieje się w branży, jakie są najnowsze trendy, ale też problemy i możliwe zmiany. Szukacie podpowiedzi, konkretnych rozwiązań, ale też niekiedy luźniejszych materiałów branżowych. Widzimy to w pytaniach, które do nas kierujecie, w wyszukiwaniach na stronie, popularności publikowanych przez nas tekstów. 

Postanowiliśmy, odpowiadając na Wasze potrzeby, uruchomić newsletter. Zapisując się do niego, możecie być pewni, że będziecie na bieżąco z aktualną sytuacją w edukacji. Co dokładnie będziesz otrzymywać od nas?

  • comiesięczne podsumowanie najciekawszych wpisów na blogu,
  • informacje o zmianach w serwisie,
  • najważniejsze aktualności branżowe,
  • informacje o konkursach,
  • ankiety i badania opinii,
  • zestawienia i informacje o ciekawych narzędziach i serwisach internetowych od naszych partnerów.

Te artykuły też mogą Ci się spodobać

Międzynarodowy Dzień Liczby Pi

14 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Liczby π. Święto to ma swój początek w roku 1988 i zapoczątkował je Larry Shaw. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was kilka faktów oraz ciekawostek, dotyczących tej niezwykłej liczby.

Co zaproponować uczniom na nowy rok szkolny?

Chociaż mamy wakacje w pełni, Ty jako korepetytor doskonale wiesz, że kilka kolejnych tygodni upłynie bardzo szybko, a wrzesień zbliża się wielkimi krokami. A skoro tak, już teraz warto pomyśleć o kolejnym roku szkolnym. Twoja konkurencja na pewno nie śpi. Dlatego musisz znaleźć sposób, aby wyróżnić się na tle innych. Wbrew pozorom obniżanie cen za lekcje nie jest najlepszym rozwiązaniem. Zobacz, co zaproponować uczniom, aby wrócili do Ciebie we wrześniu.

Dodaj ogłoszenie
Najpopularniejsze artykuły
10 najlepszych aplikacji do nauki języków obcych

Znajomość języka obcego jest praktycznie niezbędna w dzisiejszym świecie. W poniższym tekście przedstawimy Wam 10 aplikacji mobilnych, które umożliwiają naukę różnych języków obcych.

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki?

Jakie książki wybrać, aby dobrze przygotować się do matury z matematyki? Ciężko na to pytanie odpowiedzieć, ponieważ na rynku jest bardzo dużo pozycji. Przedstawiamy subiektywną listę od naszego korepetytora.

Matura ustna z angielskiego - 50 przydatnych zwrotów

Zebraliśmy 50 zwrotów z języka angielskiego, które musisz znać przed egzaminem ustnym.

Baza testów
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
e-book
Pobierz darmowy e-book
i zapisz się na newsletter.
E-book Zawód: Korepetytor

Dowiedz się więcej o tej publikacji