Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kraków (Nowa Huta +2)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski50 / 65 min

Joanna

Opis ogłoszenia

Witam,

Nieważne, czy jestes uczniem podstawówki/gimnazjum/liceum czy też osobą pracującą chcącą zacząć włoską przygodę - dobrze trafiłes/aś! Włoski to moja pasja! Skończyłam filologię romańską (włoski + francuski) a także studiowałam w pięknej Italii! Korepetycji udzielam od lat, na różnych poziomach. Bardzo zachęcam do kontaktu. Ci vediamo presto!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.