Aleksandra Koniuszy

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Lębork
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Wejherowo
Łeba
Ustka
Słupsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć/Hi !

 Nazywam się Aleksandra i jestem studenką marketingu w Concordia University Montreal. Angielskiego uczę się od dziecka, jednak większość mojej wiedzy zawdzieńczam mojemu wyjazdowi do Kanady w wieku 15 lat, gdzie przez cztery lata uczęszczałam do liceum. W Kanadzie mieszkałam w małym miasteczku niedaleko Toronto. Teraz mieszkam w Montrealu, gdzie także mam przyjemność nauki francuskiego. Do Polski przyjechałam na wakacje, gdzie bedę aż do końca 2020 roku, ponieważ mój kolejny semsetr na studiach odbędzie się online. Dlatego zdecydowałam że chce pomóc osobą, a szczególnie ucznią klas 1-8 w nauce angielskiego.

Udzielam lekcji ucznią szkół podstawowych i średnich. Każda moja lekcja jest indywidualnie dobrana do twoich potrzeb. Na początku zawsze określam level znajomości języka angielskiego każdego studenta poprzez krótki test. Nic nie jest mi obce, podejmę się każdego wyzwania. Pomogę Ci w zrozumieniu gramatyki, wymowie, składaniu poprawnych zdań, nauce słówek a przede wszystkim pomogę Tobie z akcentem podczas wymowy. Dodatkowo podczas nauki oferuje bezstresową atmosferę. Wiem jak ciężka może być nauka nowego języka bo sama kiedyś zaczynałam od zera, nie wiedząc jak poprawnie złożyć zdania gdy wyjechałam za granice do Kanady. Ale wszystko jest możliwe, i wiem że i ty możesz się tak samo nauczyć angielskiego i nie bać się rozmawiać w tym języku. 

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 19:00
Wtorek10:00 - 19:00
Środa10:00 - 19:00
Czwartek10:00 - 19:00
Piątek10:00 - 19:00
Sobota10:00 - 16:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2019 - aktualnie
Concordia University
Licencjat
Bachelor of Commerce, Marketing
Kursy i szkolenia
04.2020
Education First CEFR Certificate- Level Advanced C2
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.