Centrum Muzyczno - Językowe ONE WAY

Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Kielce (centrum)

Opis ogłoszenia

Centrum Muzyczno-Językowe zaprasza na kurs rysunku i malarstwa osoby w różnym wieku! Oferujemy naukę rożnych narzędzi i sposobów wyrażania myśli m.in.: ołówek, kredka, długopis, cienkopis, akwarela. farby olejne i akrylowe.Jeśli chcesz zdobyć cenną wiedzę w tym temacie oraz poszerzyć swoje umiejętności to zapraszamy do zapisu! Profesjonalne zajęcia z Doktorem Sztuk Pięknych!

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Centrum Muzyczno - Językowe ONE WAY
Mickiewicza 1
25-352 Kielce
NIP: 9591855323

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.