Centrum Muzyczno - Językowe ONE WAY

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kielce (centrum)

Opis ogłoszenia

Centrum Muzyczno-Językowe zaprasza na naukę języka rosyjskiego. Zajęcia obejmują wszystkie aspekty praktycznej nauki języka: czytanie, słuchanie, pisanie oraz mówienie.Szeroka oferta zajęć językowych prowadzonych w naszej placówce obejmuje naukę dla różnych grup wiekowych na każdym poziomie zaawansowania.W naszej ofercie znajdą państwo naukę języka użytkowego: konwersacje z native-speakerami lub osobami, które mieszkały w danym kraju.Lektorzy Centrum „One Way” mają doświadczenie również w prowadzeniu kursów in-company.
Zapraszamy
664 085 095 lub 530 626 044

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Centrum Muzyczno - Językowe ONE WAY
Mickiewicza 1
25-352 Kielce
NIP: 9591855323

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.