akademiafletowa

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzykacena do ustalenia

akademiafletowa

Opis ogłoszenia

Uczymy od lat 6 do 106!Ponad przeciętny rozwój intelektualny – gra na instrumencie – specjalność flet

Ucząc się gry na instrumencie, dziecko rozwija pamięć werbalną i połączenia nerwowe między dwiema półkulami.Gra na instrumencie rozwija zdolności manualne, a przez to także potencjał intelektualny.Dzięki temu dziecko często osiąga dużo lepsze wyniki w nauce szkolnej.Uczy się także systematyczności, dyscypliny, skupienia uwagi i osiągania celów.Przez muzykę poznaje emocje, a także uczy się kultury innych krajów.Dzieci kształcone muzycznie mają o wiele lepszą pamięć werbalną.Gra na instrumencie angażuje dwie połowy ciała, a współpraca dwóch rąk rozwija połączenia między dwiema półkulami mózgu.Dzieci uczone gry na instrumencie stają się także bardziej aktywnymi słuchaczami i bystrzejszymi obserwatorami.Powszechnie panuje pogląd, że muzycy są także utalentowani matematycznie.Za grę na instrumencie i wykonywanie obliczeń matematycznych odpowiadają te same struktury w mózgu.Dlatego dzieci kształcone muzycznie mają łatwość nauki przedmiotów ścisłych.

Nasza oferta obejmuje profesjonalne lekcje gry na flecie, w języku polskim oraz  angielskim. 
Oferta skierowana jest nie tylko do dzieci i młodzieży, ale również do osób starszych pragnących rozwijać pasje muzyczne, czy niespełnione marzenia z młodości. Uczymy poprzez wspólne muzykowanie, a przygotowanie pedagogiczne pozwala nam kształcić uczniów zgodnie z wytycznymi dopasowanymi do ich wieku, zainteresowań i gustów muzycznych.Bez względu na to, czy dla Państwa będzie to chęć opanowania podstaw, spełnienia marzeń z dzieciństwa, czy kontynuowanie nauki w oparciu o zdobyte już umiejętności, sprawimy, aby te oczekiwania zostały spełnione.Zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu, w wymiarze godzin uzależnionym od wieku.  Zajęcia poza nauką gry na flecie, obejmują podstawowe zagadnienia z teorii i historii muzyki.Na zakończenie roku oferujemy również, udział we wspólnym koncercie. Dodatkowo każdy może skorzystać z konsultacji z Profesorem Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Oferujemy również wypożyczenie instrumentu na start!

Estera Pyka – absolwentka Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach w klasie fletu, oraz absolwentka Instytutu Studiów Podyplomowych w specjalizacji pedagogicznej – Edukacja Muzyczna i Plastyczna. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w XVI edycji Programu Młoda Polska. Laureatka takich konkursów jak: Eugene Magalif ,,Flute Concerto” Inernational Competition USA, San Francisco International Innovative Music Competition San Francisco, IX International Music Competition – Belgrad, The North International Music Competition – Szwecja, IMKA Internet Music Competition - Bośnia i Hercegowina, ,,eMuse Online Music Competition - Grecja, XI Międzynarodowego Konkursu Interpretacji Muzycznej ­– Przemyśl, XVII i XVIII Konkursu etiud – Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, 5 Międzynarodowego Konkursu duetów z Harfą, XIV Międzynarodowego Przeglądu Zespołów Kameralnych – Jawor.  Finalistka XI i XII Konkursu Muzyki XX i XXI wieku dla młodych wykonawców – Radziejowice.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

akademiafletowa
Kłodnicka 31/2
40-703 Katowice
NIP: 6351408818

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2019
Akademia Muzyczna im. K. Szymanowskiego w Katowicach
Magister
instrumentalistyka - gra na flecie
10.2018 - 06.2019
Instytut Studiów Podyplomowych
Edukacja artystyczna - muzyka i plastyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.