lek Adrian Korbecki

Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
 
Online
Wrocław

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 07.2017
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 50
avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2018

Pana Adriana z chęcią i pełną premedytacją mogę polecić innym. Pomógł mi w zrozumieniu rzeczy, które wiele osób, nie mówię tu o rówieśnikach, próbowało bez skutku mi wytłumaczyć. Jest człowiekiem pełnym wiedzy, zagadnienia tłumaczy prosto i konkretnie. Jeżeli chodzi o atmosferę na zajęciach, to zawsze była ona niekrępująca tzn. nie było bariery uczeń-nauczyciel.
Polecam gorąco każdemu komu zależy na dobrym przygotowaniu do matury :D

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2018

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić zajęcia u Pana Adriana, ponieważ jest on profesjonalistą i w 100% kompetentną osobą, która w zrozumiały i klarowny sposób przekazuje zdobytą wiedzą i wyjaśnia nawet najtrudniejsze zagadnienia. Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze, dzięki czemu śmiało można zadawać najdziwniejsze pytania i otrzymać precyzyjną odpowiedź. Wszelkie braki są uzupełniane na bieżąco, a kruczki maturalne przekazywane są na każdym spotkaniu, dzięki czemu perspektywa wymarzonych studiów staje się coraz bardziej realna. Gorąco polecam korepetycje u Pana Adriana, satysfakcja gwarantowana :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2018

Szczerze polecam Pana Adriana, w jasny i przystępny sposób przedstawia materiał z chemii, nawet ten najbardziej skomplikowany. Dysponuję on dużą wiedzą. Zajęcia przebiegają zawsze w przyjaznej atmosferze. Mi osobiście bardzo pomógł w usystematyzowaniu wiedzy do matury i wyjaśnieniu wszystkich wątpliwości.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2018

Kompetentny, pełen zapału do pracy i wymagający. Tłumaczy zwięźle i konkretnie, nie pozostawiając miejsca na wątpliwości. W pełni wykorzystuje czas lekcji. Polecam!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2018

Polecam! Przygotowuje się do matury i jestem w 100% zadowolona. Zajęcia są prowadzone w ciekawy sposób, nie ma mowy o nudzie ! Pan Adriam pomaga zarówno mi przygotować się do matury , jak i mojej siostrze , która z jego pomocą dostała się na wydział lekarski UM we Wrocławiu. Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość, troskę i profesjonalizm w drodze do rozpoczęcia wymarzonych studiów!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2018

Pana Adriana poleciła mi koleżanka i z pewnością nie żałuję! Super atmosfera, duża doza cierpliwości i klarowne tłumaczenie to tylko kilka rzeczy, które są podstawą zajęć. Serdecznie polecam każdemu!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2018

Zajęcia warte każdej ceny. W końcu dowiedzialam się w jaki sposób uczyć się chemii, z jakich materiałów korzystać, jak wykonywać odpowiednie zadania. Zajęcia są prowadzone bardzo profesjonalnie a w razie pytań zawszę mogę liczyć na pomoc mailową. Nareszcie trafiłam na nauczyciela z pasją i dużą energią. Zostawiam 5 gwiazdek i szczerze polecam.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2018

Bardzo dobry, to za niska skala, aby mogła w pełni oddać poziom przygotowania i współpracy z Panem Adrianem! Jestem pod wrażeniem tego jak chemia, za sprawą właściwej osoby na właściwym miejscu, mogła stać się przyjazna jak nigdy dotąd. Przed Panem Adrianem stało niełatwe zadanie przygotowania do matury starej studentki, której "odwidziały się" jej dotychczasowe studia. Trzeba przyznać, że wywiązuje się z tego zadania doskonale, a pod jego skrzydłami widzę duże szanse na dostanie się na wymarzone studia medyczne. Dlatego bez dwóch zdań polecam każdemu Pana Adriana! A jeżeli się na niego nie zdecydujesz (to żałuj), to życzę, abyś spotkał na swojej drodze choć w połowie tak kompetentną osobę.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2018

Świetny korepetytor - wszystko wyjaśnione w niezwykle zrozumiały i przejrzysty sposób, żadne pytanie nie jest dla niego niespodzianką, zawsze przygotowany, temat zajęć dopasowuje do potrzeb ucznia. Chemia z panem Adrianem jest łatwa i zrozumiała. Oprócz czasu na zajęciach, pan Adrian odpowiada też na bierząco na pytania do zadań drogą mailową czy sms-ową. Matura z chemii przestała być abstrakcyjnym tworem dzięki Adrianowi. Bardzo polecam :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2018

Szczerze polecam!! Rzetelna wiedza przekazywana w przystępny sposób. Zeszyt z korepetycji to kompendium wiedzy z chemii! Korepetytor godny zaufania, zajęcie prowadzone w miłej atmosferze. Naprawdę warto :D

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2018

Rewelacyjny korepetytor, cierpliwy, sympatyczny i co najważniejsze świetnie tłumaczy materiał. Zajęcia odbywały się w miłej atmosferze. Zawsze robiliśmy dużo zadań a każde zagadnienie było dokładnie omawiane aż do skutku. GORĄCO POLECAM :)

avatar
Stanisław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2017

Gorąco polecam współpracę z Panem Adrianem!
Już na pierwszych zajęciach zdałem sobie sprawę, że mam do czynienia z osobą o ogromnej wiedzy chemicznej i dydaktycznej. Pan Adrian ma doskonałe podejście do swoich uczniów, każdego traktuje z należytą uwagą i troską. Potwornie inteligentny i błyskotliwy, od razu wyłapuje "chodzenie na skróty".
Na zajęciach z Panem Adrianem żadne pytanie nie jest za głupie, przez co żaden temat za trudny. Wymaga dużo zarówno od swoich uczniów, jak i od siebie - często zdarza się tak, że praca do wykonania samemu w domu musi być obszerna, aby umożliwić przyswojenie omawianego tematu, ale zadania za każdym razem są sprawdzone, każdy błąd przedyskutowany i wyjaśniony.
Pan Adrian zawsze ma przygotowane odpowiednie materiały, wykłada w sposób bardzo przejrzysty i sprawny - żadna minuta nie jest zmarnowana i efekty pracy widać od razu.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2017

Zdecydowanie polecam!!!
Zajęcia odbywają się przez skype i bardzo polecam tę formę. Korepetytor jest kompetentny, komunikatywny i rzetelny. Zajęcia prowadzone są efektywnie, ale też na luzie. Pan Adrian ma bardzo dobre podejście i wszystko tłumaczy w przystępny sposób. Syn uczeń ostatniej klasy gimnazjum szybko nadrobił zaległości z dwóch lat , a jego oceny szybko podskoczyły w górę. W obecnej chwili jego lekcje bardzo wychodzą ponad program nauczania gimnazjum ,a syn chętnie się uczy bo bardzo lubi korepetycje z Panem Adrianem. Z całego serca polecam :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2017

Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu korepetycje z Adrianem Inteligentny, zabawny, kulturalny, miły i wyrozumiały. Zajęcia przebiegały w luźniej atmosferze. Tłumaczy w prosty i przejrzysty sposób, nawet te trudne zagadnienia. Zawsze jest przygotowany do zajęć, ciężko go czyms zaskoczyć. Ma bardzo dużo wiedzę. Kontakt zawsze przebiega sprawnie, szybko odpowiada na wiadomości i potrafi dostosować się do ucznia. Jeszcze raz serdecznie polecam każdemu, na pewno zajęcia z Adrianem nie będą ani strata czasu, ani pieniędzy !

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2017

Miałam z Adrianem korepetycje online z rozszerzonej chemii, dzięki którym bez wiekszego problemu napisałam maturę z tego przedmiotu. Zajęcia przebiegają sprawnie w miłej atmosferze, można zadawać dowolną ilość pytań, po każdych zajęciach dostawałam treściwe kolorowe notatki, z których łatwo było mi się uczyć. Przełożenie zajęć na inny termin albo zapytanie o coś przed lub po zajęciach nie stanowiło problemu. Polecam każdemu komu zależy na dobrym przygotowaniu do matury!

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2017

Najlepsze korepetycje z chemii!!! Nikt inny nie potrafił mi tak jasno i przejrzyście wytłumaczyć, a ponadto sprawić, że nauka była niezwykle przyjemna! Adrian jest świetnym korepetytorem, który przygotował mnie do matury rozszerzonej z chemii - napisałam ją bez problemu i wiem, że zawdzięczam to właśnie korepetycjom u Adriana. Potrafi on bardzo dobrze wyjaśnić każde zagadnienie, tworzy na lekcji super notatki, będące niezwykle przydatne do szybkich powtórek, a do tego zajęcia przebiegają w miłej i spokojnej atmosferze, co dodatkowo motywuje do nauki. Jestem ogromnie wdzięczna za nieocenioną pomoc i gorąco polecam każdemu, komu zależy na porządnym przygotowaniu z chemii!!!

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2017

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji, są one przede wszystkim luźne, co pomaga w przyswajaniu materiału, oraz sprawia że mogę zadawać pytana prawie o wszystko. Notatki przejrzyste, zwięzłe. Po prostu polecam go wszystkim :)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2017

Bardzo się cieszę , że trafiłam do Adriana. Podoba mi się to, że każdy temat jest rzetelnie omawiany, a Adrian stara się aby został jak najlepiej zrozumiany. Wie na co zwrócić szczególną uwagę. Materiał jest przekazywany w bardzo zrozumiały i przyjemny sposób, do którego Adrian tworzy super notatki. Jestem bardzo zadowolona z korepetycji. Serdecznie wszystkim polecam ! :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2017

Zdecydowanie polecam! Adrian jest świetnym korepetytorem, niezwykle zaangażowanym w zajęcia, odpowiedzialnym, pracowitym, cierpliwym, o wielkiej wiedzy, którą bardzo chce swoim uczniom przekazać, co z resztą udaje mu się w 100% ;) Zajęcia prowadzone są w luźnej i przemiłej atmosferze; Adrian sprawia, że nauka chemii staje się łatwa i przyjemna :) Żadne zadanie nie jest dla Niego problemem, każde potrafi sprawnie i kreatywnie rozwiązać. Jest to solidne i dokładne przygotowanie do matury rozszerzonej, każdy punkt materiału dokładnie wytłumaczony. Z czystym sercem wszystkim polecam! :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2017

Miałam zajęcia prowadzone online do matury rozszerzonej i zdecydowanie polecam. Wszystkie zagadnienia omawiane podczas zajęć są na bierząco notowane a następnie wysyłane na maila. Świetny kontakt z korepetytorem - kiedy jest problem z jakimś zadaniem - wysyła się wiadomość i szybko nadchodzi odpowiedź. Adrian jest zaangażowany w zajęcia, posiada rozległą wiedzę chemiczną z której sprawnie korzysta; bardzo cierpliwy ;) zajęcia prowadzone są w luźnej atmosferze z poczuciem humoru. Serdecznie polecam wszystkim bez wahania! ;)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2017

Adrian jest świetnym korepetytorem - jest uprzejmy, cierpliwy, ma dużą wiedzę i z łatwością ją przekazuje. Tłumaczy bardzo logicznie i zrozumiale. Podaje wiele sposobów na rozwiązania zadań, chętnie odpowiada na pytania. Jest bardzo zaangażowany, zawsze przygotowany do zajęć, które przebiegają w miłej atmosferze. Chemia staje się przyjemniejsza ;)
Serdecznie polecam !

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2017

Zdecydowanie polecam! Korepetycje są przeprowadzane w luźnej atmosferze, ale rzetelnie. Solidne przygotowanie do rozszerzonej matury z chemii i na wysokim poziomie. Zdecydowanie najlepszy nauczyciel chemii jakiego miałam :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2016

Adrian to najlepszy korepetytor z zakresu chemii z jakim miałam przyjemność pracować. W ciągu roku nauki z nim posiadłam o wiele więcej wiedzy niż na lekcjach w szkole od początku nauki tego przedmiotu. Przygotowuję się do studiów medycznych i myslę ,że dzięki jego profesjonalnej pomocy uda mi się osiagnąć cel. Lekcje są prowadzone w miłej stmosferze sprzyjającej efektywnemu przyswajaniu wiedzy. Jego indywidualne podejście do ucznia , sprawne roziązywanie problematycznych zadań ,ogromna wiedza i przyjazne nastawienie to cechy idealnego korepetytora.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2016

Korepetycje przeprowadzane są w przyjemnej i luźnej atmosferze. Przez indywidualne podejście do ucznia łatwiej jest przyswoić i zapamiętać materiał. Adrian jest uśmiechnięty i kreatywny w znajdowaniu nowych sposobów na wytłumaczenie zadań, dzięki czemu później można rozwiązać je kilkoma sposobami. Przez wysyłanie zadań do robienia między korepetycjami uczeń wprawia się w rozwiązywaniu ich i utrwala wiedzę.

avatar
Tosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2016

Adrian jest korepetytorem, który dzięki indywidualnemu i pozytywnemu podejściu do ucznia ułatwia mu przyswojenie materiału w jak najlepszym stopniu, w jakim tylko jest w stanie przekazać swoją wiedzę. Skupia się na problematycznych zagadnieniach, pokazuje różne wersje rozwiązań zadań, tak by uczeń wybrał najbardziej przystępną sobie. Według potrzeb i umiejętności wysyła na maila odpowiednie pliki zadań. Jest cierpliwy i uważny. Adrian uczy takiego rozwiązywania zadań, by problemu nie stanowiło już nie tylko zadanie danego typu, ale wszelkie pokrewne rodzaje zadań nie były niespodzianką. Lubi swoją pracę i nie boi się trudnych pytań, przez co uczy, by każde zadanie traktować jako nowe wyzwanie. Polecam! :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2016

Polecam Adriana w 100% jest to najlepszy korepetytor jakiego miałam. Lekcje prowadzone są w miłej atmosferze, wszystko rzetelnie jest wytłumaczone, sporo zadań domowych oraz notatki skutecznie przygotowują do matury. Naprawdę polecam :)

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2016

Polecam wszystkim korepetycje z Adrianem! Zajęcia odbywały się online, ale w żaden sposób nie było to przeszkodą w prowadzeniu lekcji. Ogrom zadań oraz notatki z zajęć po każdej lekcji lądowały u mnie na poczcie, więc z czystym sumieniem mogę napisać, że jest osobą rzetelną. Adrian posiada ogromną wiedzę, którą umiejętnie przekazuje uczniom. Zdecydowanie jest najlepszym korepetytorem z chemii na jakiego trafiłam przez ostatnie dwa lata. Polecam! :-)

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2016

Adrian to zarówno świetny człowiek jak i korepetytor. Zajęcia zawsze prowadzone są w luźnej i miłej atmosferze. Rzetelnie przygotowany jest zawsze na każde spotkanie oraz orientuje się w materiale zarówno gimnazjalnym jak i licealnym. Jest najlepszym korepetytorem jakiego udało mi sie znaleźć po dość długich poszukiwaniach. Zawsze odpowiada na pytania i w najlepszy sposob tłumaczy rzeczy niezrozumiałe aż do skutku.
Serdecznie polecam !

avatar
Aldona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2016

Bardzo dobry korepetytor. Podchodzi rzetelnie do kazdej lekcji. Dzieki sporej ilosci zadan, odrabianych samodzielnie, a omawianych na zajeciach mozna bardzo dobrze przyswoic i utrwalic caly material. Lekcje odbywaja sie w bardzo milej i luznej atmoaferze. Dzieki indywidualnemu podsjsiu nie tracilismy na lekcjach czasu na tematach latwiejszych i bardziej zrozumialych, zajmowalismy sie tym, co wymagalo omowienia. Naprawde polecam!

avatar
Daniela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2016

Adrian bardzo dobrze i szczegółowo tłumaczy wszystkie zagadnienia, odpowiada na wszystkie pytania, orientuje się w obecnych wymogach maturalnych. Dzięki korepetycjom szybko przerobiłam i opanowałam materiał do egzaminu maturalnego.
Polecam wszystkim :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2016

Polecam wszystkim korepetycje u Adriana. Posiada ogromną wiedzę i potrafi ją bardzo dobrze przekazać. Zna doskonale zakres materiału obowiązującego na maturze i pilnuje żeby wszystko dokładnie przerobić. Nie boi się pytań, chętnie odpowiada i tłumaczy aż do skutku. Wie z jakimi elementami materiału są największe problemy i zwraca na nie szczególną uwagę. Poświęca dużo czasu poza zajęciami na opracowanie zadań domowych i przesyła je w takiej ilości, że jak ktoś jest ambitny i zrobi wszystko to naprawdę do matury tego nie zapomni. Naukę z Adrianem zaczęłam od początku października. Miałam ogromne zaległości ale postanowiłam nauczyć się chemii żeby dobrze napisać maturę. Poprosiłam o rozpisanie programu tak abym zrealizowała wszystko do końca lutego. W przyszłym tygodniu mam ostatnie zajęcia, przez ostatnie miesiące naprawdę dużo się uczyłam ale za to teraz siadam przed każdym zbiorem zadań i robię wszystko po kolei jak leci. Bardzo wszystkim polecam!!!!!

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Adrian jest świetnym korepetytorem oraz bardzo sympatycznym człowiekiem. Korepetycje zawsze były prowadzone w miłej atmosferze, bez stresu, pośpiechu i nerwów. Doskonale wszystko tłumaczy, jest bardzo zaangażowany w swoja pracę, a do każdego ucznia ma indywidualne podejście. Ma ogromną wiedzę i potrafi ją efektywnie przekazać uczniowi. Temat analizowany jest zawsze od deski do deski, tak aby nie było żadnych wątpliwości oraz niezrozumień. Dzięki Adrianowi przerobiłam cały materiał w bardzo krótkim czasie, a wyniki matury potwierdziły efektywność korepetycji. Polecam naprawdę każdemu!

avatar
Z*
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
30 czerwca 2015

Korepetytor bardzo dobry, wymagający. Posiada wiedzę z chemii szczególnie ukierunkowaną na nową maturę , a to jest najważniejsze. Nie wywyższa się i zawsze zna odpowiedzi na pytania, które można mu dowoli zadawać.Momentami za szybko mówi , to jedyna wada. polecam dla lewaków z chemii jak i prymusów dążących do 100%.

avatar
Mati
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
24 czerwca 2015

Niezly, polecam

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2015

Jestem pod wrażeniem poziomu, na jakim prowadzone są zajęcia przez Adriana. Jego niesamowite podejście i zaangażowanie sprawiają, że chemię może zrozumieć każdy. Swoją bogatą, obszerną, rozległą itd wiedzę przekazuje w sposób bardzo przystępny. Nie spotkałam lepszego nauczyciela. Naprawdę warto!

avatar
ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2015

Bardzo dobry korepetytor. Wszystko potrafi zrozumiale wytłumaczyć, aż do momentu, gdy uczeń wszystko w pełni zrozumie. Zawsze przygotowany na zajęcia i tego samego oczekuje od innych. Zdecydowanie polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2014

Adrian jest bardzo kompetentnym i cierpliwym korepetytorem. Nigdy nie odpuszcza tematu, stara się zawsze wyjaśnić zagadnienie do końca i do momentu, aż w pełni zrozumiem o co chodzi. Świetnie tłumaczy, traktuje tematy kompleksowo i nigdy nie okazuje zniecierpliwienia. Szczerze polecam, nie wyobrażam sobie lepszej pomocy w przygotowaniach do sprawdzianów czy egzaminów!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2014

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji. Zagadnienia, których nie pojmowałam w szkole, po wytłumaczeniu przez Adriana są jasne i całkowicie zrozumiałe. Jest wymagający, co bardzo motywuje do robienia zadań poza korepetycjami :) Nie jestem w stanie zaskoczyć go żadnym pytaniem, nawet przeskakując nagle do innego działu. POLECAM!!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2014

Bardzo dobry korepetytor, dobre podejście, tłumaczy zrozumiale i na wiele sposobów, cierpliwy i wymagający, zaangażowany i widać że posiada dużą wiedzę, którą potrafi przekazać. Szczerze polecam :)

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2014

Bardzo dobre przygotowanie do korepetycji, zaangażowanie i dobrze wytłumaczone zagadnienia. Adrian pomógł mi w chemii organicznej i to w nagłej sytuacji. Szczerze polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2014

Bardzo bardzo dobry korepetytor! Zaangażowany w nauczanie, dobrze tłumaczy aż to osiagnięcia efektu. A teraz po otrzymaniu wyników jestem pewna że mogę go szczerze polecić. Polecam na 100% :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2014

Adrian naprawdę świetnie prowadzi zajęcia. Widać że zależy mu by jego uczniowie bardzo dobrze zdali maturę z chemii :) Jest zarówno cierpliwy jak i wymagający. Tłumaczy wszystko logicznie i zrozumiale - zdecydowanie go polecam!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2014

Szczerze polecam korepetycje z Adrianem! Zawsze jest dobrze przygotowany do zajęć, rzetelny w tym co robi. Zadania o podwyższonym stopniu trudności wytłumaczone bardzo zrozumiale! :)

avatar
Omar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2014

Korepetycje prowadzone solidną ręką . Nie odpuszcza do momentu aż nie bedzie miał pewności , że uczeń rozumie zagadnienie . Korepetytor na medal z ogromną wiedzą i co najważniejsze , potrafi ją w bardzo łatwy i zrozumiały sposób przekazać . Jestem jak najbardziej na tak i POLECAM POLECAM POLECAM !

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2014

Świetny korepetytor, tłumaczy dokładnie i w przystępny sposób. Nie odwołuje zajęć i wykazuje się silnym profesjonalizmem. Nie stresuje, ale jednocześnie jest wymagający. Od zera przygotował mnie do rozszerzonej matury z chemii, którą zdałem bardzo dobrze. Polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2014

Jestem bardzo zadowolona z zajęć ;) Adrian nie tylko jasno i logicznie tłumaczy wszystkie zagadnienia, ale dodatkowo poświęca swój prywatny czas, nie zapominając o uczniu po godzinach pracy. Jestem w trakcie przygotowywań do matury z chemii, a wiedzę nabywam dosłownie od podstaw, jako że poziom przedmiotu w szkole jest strasznie słaby. Polecam !

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2014

Szczerze polecam korepetycje z Adrianem. Wszystkie zagadnienia są tłumaczone w prosty i zrozumiały sposób i co najważniejsze pełne zaangażowanie w prowadzone zajęcia. Rzetelnie i solidnie przygotowuje do matury rozszerzonej z chemii.

avatar
Waldemar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2013

Dzięki temu korepetytorowi zdałem w tamtym roku śpiewająco rozszerzoną maturę z chemii! POLECAM!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2012

Świetne podejście do zajęć, korepetytor przedłuża lekcje, przygotowuje dodatkowe zadania (także do porobienia w domu), co przy przygotowaniu do matury ma znaczenie, ale przede wszystkim tłumaczy do upadłego, do osiągnięcia efektu.

avatar
Edward
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2012

Wystawiam opinię: zgłosiliśmy się z synem do Pana Adriana prawie rok temu, gdy pojawiły się problemy z nauczycielem w liceum (częste nieobecności), w celu uzupełnienia materiału i podciągnięcia poziomu - do poziomu matury rozszerzonej. Pana Adriana oceniam b. dobrze ze względu na wyraźne efekty w nauce, za poświęcony czas poza godzinami zajęć i za profesjonalne podejście:) Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.