Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Toruń

Opis ogłoszenia

WITAJ! :)

Jeśli Twoje dziecko ma problemy z opanowaniem podstawowych umiejętności czytania/pisania oraz zdolności manualnych, to świetnie trafiłaś/łeś! :)

Na moich zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych będziemy pracować nad wszystkim tym, z czym zazwyczaj nie radzą sobie dzieci we wczesnych klasach szkoły podstawowej, a zwłaszcza 6-latki, od których wymaga się teraz więcej, niż kiedykolwiek wcześniej.

Za pomocą zabaw, ćwiczeń będziemy ćwiczyć umiejętności manualne, oddechowe i głosowe, co pomoże mu nie tylko sprawnie pisać, ale również odpowiednio głośno i wyraźnie czytać na głos. Dzięki fachowym pomocom dydaktycznym dedykowanym dzieciom w wieku przedszkolnym i młodszych klas szkoły podstawowej, zadbamy również o rozwój wyobraźni i kreatywności Twojego dziecka. Forma zajęć pomoże się dziecku nie stresować, dzięki czemu nauka przebiega znacznie szybciej, niż w szkolnych warunkach. :)

Drogi Rodzicu, na moich zajęciach możesz liczyć również na wskazówki dla siebie - otrzymasz porady, jak dodatkowo ćwiczyć z dzieckiem w domu.

Na swoje zajęcia zapraszam również dzieci z dysleksją i dysortografią. :)

Jestem logopedą i polonistką po UMK oraz absolwentką Policealnego Studium Edukacji i Praktyk Teatralnych w Toruniu. Na co dzień studiuję w Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie.
Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, prowadzę także zajęcia z emisji głosu i dykcji oraz aktorstwa.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.