Amelia Janaszczyk

Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
Poznań
Koziegłowy
Czerwonak
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka25 - 35 / 45 min

Amelia Janaszczyk

Opis ogłoszenia

Nazywam się Amelia Janaszczyk. Jestem uczennicą 3 klasy gimnazjum im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz szkoły muzycznej im. K. Kurpińskiego przy ulicy Głogowskiej. Gram na skrzypcach oraz pianinie. Pasjonuję się muzyką, językami obcymi (angielski, francuski) oraz chemią. Chetnię udzielę korepetycji z tych przedmiotów, a także kształcenia słuchu i audycji muzycznych. Nauczę również grać na skrzypcach i na pianinie początkujących muzyków. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny na numer: 503003220

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek15:00 - 16:00
Piątek
Sobota13:00 - 15:00
Niedziela12:00 - 15:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.