Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa (centrum)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki80 - 100 / 60 min

Adrian

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Jestem native speakerem. Na zajęcia zapraszam na spacer lub gdzieś na kawę. Zdaje sobie też sprawę, że konwecjonalny sposób uczenia, nie każdemu się podoba. Z tego powodu bardzo chętnie organizuję zajecia poza domem (np. na spacerach, wystawach etc.). Uczę zaawansowanych.

Sprawdzam też prace i robię tłumaczenia.

Dostępność

Poniedziałek12:00 - 22:00
Wtorek12:00 - 22:00
Środa12:00 - 22:00
Czwartek12:00 - 22:00
Piątek12:00 - 22:00
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2016

Adriana wyszukałem na e-korepetycje, ponieważ chciałem choć trochę zacząć konwersować po niemiecku. Wcześniej od czasu do czasu zdarzały mi się jakieś kursy, ale czułem że nie potrafię w tym języku prowadzić rozmowy. Z Adrianem spotykam się raz w tygodniu, więc nie jest to intensywna nauka, ale wreszcie zacząłem radzić sobie z konwersacją na wiele tematów. Adrian jest świetnym nauczycielem, zajęcia są prowadzone bardzo ciekawie a poruszane tematy zmuszają ucznia do wysiłku nie tylko językowego ale również intelektualnego. Polecam Adriana!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2015

Jestem bardzo zadowolony z zajęć z Adrianem. Zgłosiłem się do niego przypadkiem. Wcześniej nie miałem kontaktu z niemieckim od 8 lat. Pół roku temu zaczęliśmy współpracować. Robiłem podstawowe błędy i co chwila zastanawiałem się nad rodzajnikami, końcówkami i dosłownie cedziłem każde słowo. Spotykaliśmy się 2-3 razy w tygodniu. Adrian zadawał mi przyjemne prace domowe. Miałem oglądać filmy po niemiecku, czasem przygotować jakąś prasówkę i na spotkaniach opowiadałem o nich takimi słowami jakie znałem. Po kilku miesiącach zaskoczyłem i zacząłem mówić płynnie. Zdarzały się spotkania, kiedy popełniałem 2 błędy w ciągu godziny. Teraz nie dość, że mówię z ładnym, niemieckim akcentem, to wskoczyłem na poziom C1, będąc na B2, kiedy regularnie uczyłem się niemieckiego na studiach. Z czystym sumieniem mogę go polecić. Poza tym, chłopak jest mądry. Można pogadać z nim na wiele tematów. Lekcje z nim to przyjemność. Z perspektywy oceniam, że kursy, na które chodziłem wcześniej to była zwykła strata czasu.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.