Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Online
Mysłowice
Sosnowiec
Katowice
Lędziny
Tychy
Imielin
Jaworzno
Bieruń
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia25 - 45 / 60 min

Karolina

Opis ogłoszenia

Jestem studentką 5 roku farmacji na Śląskim Uniwersytecie Medycznym.Oferuję korepetycje dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjum i liceum (zakres podstawowy i rozszerzony).Dysponuję dużą ilością zbiorów zadań, arkuszy maturalnych różnych wydawnictw, ćwiczeń jak i podręczników. Na każde zajęcia przygotowuję teorię, ćwiczenia z danej partii materiału i jeżeli uczeń jest zainteresowany - zadania domowe, które następnie omawiamy.Zajęcia u mnie (Mysłowice-centrum-przy dworcu) lub z dojazdem do ucznia (Mysłowice/Sosnowiec/Katowice/Lędziny/Ty chy/Imielin/ustalane indywidualnie). Możliwe również korepetycje on-line. Proszę o kontakt SMS - oddzwonię.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.