Aida Towściuk

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Piła (Centrum)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

_Jestem uczennicą 1 klasy liceum, która ma zamiar pisać maturę z rozszerzonej matematyki. _ _Dopiero zaczynam z prywatnym nauczaniem, ale dzięki własnemu nauczycielowi w szkole mam wzorce jak fajnie nauczać :) _
Moja metoda nauczania to: 1) spokojne tłumaczenie 2) ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia Preferuje luźne i przyjazne warunki do nauczania, które z własnego doświadczenia, wiem że wiele dają.

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 19:00
Wtorek15:00 - 19:00
Środa15:00 - 19:00
Czwartek15:00 - 19:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2019 - aktualnie
Szkoła przy Teatralnej
Klasa o profilu policyjnym
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.