Ability Agnieszka Hamankiewicz

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Łódź (Górna)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Udzielam korepetycji i uczę języka niemieckiego od 18 lat. Moja wiedza,  zdobyta w czasie intensywnych kursów, zakończonych certyfikatami Deutsch für den Beruf oraz Zentrale Mittelstufenprüfung (obecnie C1) jest poparta praktyką podczas pracy z klientem niemieckojęzycznym oraz kontaktem z niemieckojęzycznymi przełożonymi. 

Dysponuję wieloma ciekawymi materiałami dydaktycznymi, w tym m.in. zbiorem opowiadań z ćwiczeniami „Lebensgeschichten” Giorgio Motta,  podręcznikami „ Deutsch für Krankenpflege und Hebammenkunde”, „Deutsche juristische Fachsprache in Übungen” „Wirtschaftsdeutsch” oraz wieloma podręcznikami szkolno - kursowymi : „Schritte international”, „Das ist Deutsch!” czy „Exakt”.

Zapraszam do kontaktu – z radością pomogę zarówno w bieżącej nauce oraz w rozpoczęciu czy kontynuacji przygody z nauką języka niemieckiego!

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 19:00
Wtorek16:00 - 19:00
Środa
Czwartek
Piątek16:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Ability Agnieszka Hamankiewicz
Przyszkole 15 m 36
93-552 Łódź
NIP: 7292338677

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1995 - 06.2000
Uniwersytet Łódzki
Magister
Kursy i szkolenia
06.2003
Zentrale Mittelstufenprüfung C1
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.