Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Oborniki
Język polski50 - 200 / 60 min

Agnieszka

Opis ogłoszenia

Gżegżółka - centrum kursów i korepetycji - to miejsce, w którym nauczyciele dzielą się swoją wiedzą z uczniami w ramach korepetycji i kursów przygotowujących do egzaminów. Zapewniamy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego uczestnika i jego potrzeb edukacyjnych. W bogatej ofercie mamy również propozycje dla dzieci i osób dorosłych! Zapraszamy do współpracy!

Zapisy i informacje: 
Monika Momot
tel. 790 228 009
Gżegżółka - centrum kursów i korepetycji
ul. Powstańców Wielkopolskich 8
64-600 Oborniki
Jesteśmy w centrum!

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.