Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Kraków (Prądnik Biały +2)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Prowadzę kreatywne zajęcia z matematyki dla uczniów klas 1-3. Przygotowuję do konkursów, przerabiam materiały z lekcji oraz przygotowuję trudniejsze zadania. Jestem doświadczonym pedagogiem - pracowałam jako nauczyciel klas 1-3, a teraz jestem matematykiem w szkole podstawowej w Krakowie. Po pracy prowadzę kursy dla dzieci pomagające im utrwalić materiał z matematyki, a także pracuję z uczniami zdolnymi. Pracuję także jako rewalidator i prowadzę indywidualne ścieżki kształcenia w klasach 1-3.

Cena zajęć indywidualnych: 60 zł online, 70zł stacjonarnie (rejon Krowodrzej Górki). Mogę przeprowadzić zajęcia grupowe w moim domu (do 5 osób) lub online (do 10 osób). Cena za osobę 40zł.

Mogą Państwo zobaczyć moje materiały dla uczniów na stronie (proszę usunąć spację):
zlotynauczyciel. pl/vendor/nowoczesnaszkola/

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.