Agnieszka Nikrant

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wejherowo
Gdynia
Sopot
Gdańsk

Agnieszka Nikrant

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Agnieszka Nikrant

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2017

Agnieszka prowadzi lekcje w profesjonalny sposób, m.in przystosowuje poziom materiałów do umiejętności ucznia, zachęca do mówienia, zadaje prace domowe i udziela informacji zwrotnej co do wykonanych zadań. Dodatkowo jest bardzo miłą osobą. Cieszę się, że udało mi się trafić na Agnieszkę, ponieważ każda lekcja daje mi bardzo dużo. Polecam! Ja uczęszczam na lekcje przez skype, co również polecam :)

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2016

Polecam zajęcia u Agnieszki. Dzięki tym lekcjom porozumiewam się bez problemu po chorwacku jak jestem na urlopie w Chorwacji. Zajęcia są bardzo ciekawe i uczą praktycznego języka.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.