Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdynia
Gdańsk
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

ZAJĘCIA RÓWNIEŻ W WAKACJE

  • Czy masz problemy z językiem angielskim i potrzebujesz pomocy w nauce do prac klasowych, kartkówek, egzaminu gimnazjalnego czy matury na poziomie podstawowym ?
  • Czy musisz szybko nadrobić zaległości lub przygotować się do wyjazdu zagranicę?
  • Czy może jesteś świetny/a z angielskiego, ale chcesz poszerzyć swoją wiedzę ?

Jeśli tak, zapraszam na zajęcia ze mną :)

Oferuję skuteczną naukę, własne materiały oraz masę motywacji! Posiadam dwuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji, m.in. w przygotowaniu do egzaminu gimnazjalnego, matury, wyjazdu zagranicę, nauce od podstaw oraz konwersacjach.  A także, zapewniam indywidualne podejście do każdego ucznia oraz zajęcia w miłej atmosferze :) 

Rozumiem również, że na naukę języka często trudno znaleźć czas, dlatego korepetycji udzielam także w weekendy oraz w niestandardowych godzinach (np. późny wieczór). W miarę możliwości jestem też w stanie dopasować się do nieregularnego grafiku (np. zajęcia co dwa tygodnie lub każdego tygodnia w inny dzień) - ta opcja jest szczególnie możliwa w wakacje.

Zajęcia odbywają się w moim domu, w dogodnej lokalizacji, naprzeciwko pętli autobusowej (autobusem 9 min do Wzgórza Świętego Maksymiliana, 2 min do najbliższej stacji SKM, a samochodem nawet szybciej). W niektórych przypadkach możliwy jest również dojazd do ucznia.

Na korepetycje zapraszam każdego, poniżej poziomu C1/Advanced.
W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt :)
Numer telefonu: 723-474-528
Do zobaczenia!

O mnie:
Nazywam się Agnieszka. Jestem uczennicą klasy IB (International Baccalaureate Diploma Programme) - przygotowującej do matury międzynarodowej - w III LO w Gdyni (szóstym najlepszym liceum w Polsce). Oznacza to, że wszystkie lekcje odbywają się po angielsku.
Z listem gratulacyjnym od Pana Dyrektora ukończyłam klasę dwujęzyczną w Gimnazjum Nr 24 w Gdyni, działającego wspólnie z powyższym liceum.
W gimnazjum oraz w liceum lekcje angielskiego były na poziomie Advanced, a potem Proficiency i odbywały się 6 razy w tygodniu . Dzięki temu zdobyłam ogromną wiedzę, tytuł Finalistki Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego oraz ocenę celującą. Przeszłam też do drugiego etapu Olimpiady Języka Angielskiego (OJAG).
Egzamin gimnazjalny z języka angielskiego na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym napisałam na 100%, a część językową (Evidence-Based Reading and Writing) matury amerykańskiej SAT na 680 punktów - statystycznie lepiej niż 95% mieszkańców USA.
Swoje umiejętności nabywałam również u wielu brytyjskich oraz amerykańskich Native Speakerów .

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2016 - aktualnie
IB World School 0704 DP (III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni)
Kursy i szkolenia
06.2016
100% z części podstawowej i rozszerzonej egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego
12.2017
Matura Amerykańska SAT - 680 punktów z części językowej (Evidence-Based Reading and Writing) - statystycznie lepiej niż 95 procent mieszkańców USA
Doświadczenie
09.2016 - aktualnie
2 lata doświadczenia w udzielaniu korepetycji z języka angielskiego

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.